تاریخ انتشار:۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷در ۱۲:۳۴ ب.ظ کد خبر:24138

به مناسبت هفته معلم مسابقات ورزشی در شهرستان برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، اداره ورزش وجوانان سمیرم به مناسبت هفته معلم مسابقاتی به شرح ذیل برگزار نمود: مسابقات جوجیتسو ادره ورزش و جوانان به مناسبت هفته معلم یک دوره مسابقات جوجیتسو در رده سنی نونهالان بین رزمی کاران شهرستان سمیرم برگزار نمود که ...

 

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، اداره ورزش وجوانان سمیرم به مناسبت هفته معلم مسابقاتی به شرح ذیل برگزار نمود:

مسابقات جوجیتسو
ادره ورزش و جوانان به مناسبت هفته معلم یک دوره مسابقات جوجیتسو در رده سنی نونهالان بین رزمی کاران شهرستان سمیرم برگزار نمود که آقایان امیر عباس آقایی ، ایمان نادری و ابوالفضل نجفی به ترتیب مقامهای اول تا سوم این رقابت را کسب نمودند .
مسابقات بوکس
هیئت بوکس شهرستان سمیرم همزمان با هفته معلم و با همکاری اداره ورزش و جوانان یک دوره مسابقات بوکس با حضور بیش از ۲۰ نفر از ورزشکاران در باشگاه رزمی مبارز سمیرم برگزار نمودند که در وزن ۶۹ کیلو آقایان غلامرضا طایی ، عبدالله آصفی و جواد افشارپور و در وزن ۶۰ کیلو آقایان معین اسدی ، رضا رهنما و محمد رضا منصورزاده مقام اول تا سوم را کسب و به آنها جوایزی اهداء شد .

مسابقات آمادگی جسمانی آقایان
یک دوره مسابقات آمادگی جسمانی با حضور بیش از ۲۰ نفر از ورزشکاران در سالن رزمی مبارز برگزار شد که در پایان آقایان عسگریان ، طغرایی و پیرالو مقامهای اول تا سوم را کسب و جوایزی از طرف اداره ورزش و جوانان به ایشان اهدا شد .

مسابقات بارفیکس
همزمان با روز معلم یک دوره مسابقات بارفیکس در سالن بدنسازی اکسیژن در رده سنی آزاد برگزار شد در این مسابقات ۱۵ ورزشکار حضور داشتند و به نفرات اول تا سوم جوایزی به رسم یادبود اهدا شد .

مسابقات ورزشی شهر حنا
به گزارش هیئت ورزشهای همگانی شهر حنا یک دوره مسابقات در رشته های والیبال ، طناب کشی و آمادگی جسمانی همزمان با هفته جوان و روز معلم در بخش بانوان برگزار شد بیش از ۱۲۰ نفر از بانوان در این مسابقات حضور داشتند که در پایان به تیم های اول تا سوم هر رشته جوایزی به رسم یادبود اهداء گردید .

تشکیل جلسه هیئت کاراته
طی جلسه ای که در محل هیأت کاراته سمیرم برگزار شد مشکلات این هیئت بررسی و راهکارهای لازم مطرح و عملکرد هیأت در سال گذشته ارائه گردید و همیچنین طی دعوتنامه ای از مسئولین کاراته استان جهت شرکت در جلسه بعدی هیأت دعوت بعمل آمد
برگزاری دوره کلاس کارآموزی کوهپیمایی
به گزارش هیئت کوهنوردی شهرستان سمیرم یک دوره کلاس کارآموزی کوهپیمایی در تاریخ ۱۲ الی ۱۴ اردیبهشت ماه سال جاری در دامنه های طبیعت شهر سمیرم برگزار شد .
در این دوره استفاده درست از تجهیزات کوهنوردی ، نظم گروهی و پیمایش در طبیعت ، خطرات کوهستان ، هدایت و سرپرستی تیم ، بهداشت کوهستان ، اصول برقراری کمپ ، جهت یابی و حفاظت از محیط زیست و سایر موارد کوهنوردی به ۵۰ نفر از کوهنوردان در بخش آقایان و بانوان توسط استاد مجنون و استاد ادیب آموزش داده شد.

۴۴۴ (۲) ۲۲۲ (۱) ۲۲۲ (۲)


ارسال نظر

Go to TOP