تاریخ انتشار:۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷در ۶:۵۳ ب.ظ کد خبر:24122

پایان گروگانگیری پسر ۹ ساله به دست پدرش

  پایان گروگانگیری پسر ۹ ساله به دست پدرش به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سمیرم  از دستگیری فرد سابقه داری که به دلیل اختلاف خانوادگی با همسرش اقدام به گروگان گرفتن فرزندش در خانه نموده بود خبر داد. سرهنگ دوم سهراب قرقانی ...

 

پایان گروگانگیری پسر ۹ ساله به دست پدرش

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سمیرم  از دستگیری فرد سابقه داری که به دلیل اختلاف خانوادگی با همسرش اقدام به گروگان گرفتن فرزندش در خانه نموده بود خبر داد.
سرهنگ دوم سهراب قرقانی در ادامه گفت : فردگروگانگیر که سابقه متعدد قضایی و بستری در بیمارستان فارابی راداشته به علت عدم تعادل روحی و روانی , اختلاف شدید خانوادگی و به قصد انتقام گرفتن از همسرش اقدام به گروگان گرفتن پسر ۹ ساله خود و تهدید با چاقوی قصابی نموده بود
وی افزود : بلافاصله اکیپی از مجربترین کارشناسان اجتماعی پلیس تشکیل و وارد عمل شده و با حضور مقام قضایی،  ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و روانپزشک پس از ۱۸ ساعت عملیات روانی موفق شدند وارد منزل شده  فرد گروگانگیر را دستگیر نمود و نوجوان ۹ ساله را ازکام مرگ نجات داده تحویل مادرش نمایند.
سرهنگ قرقانی با بیان اینکه فرد گروگانگیر همراه پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد اظهار داشت : نیروی انتظامی حافظ جان, مال و ناموس شهروندان بوده و تا پای جان برای برقراری نظم و امنیت مردم از هیچ کوششی دریغ نمیکند.
گفتنی است اقدام موفقیت آمیز پلیس در محل ،تحسین شهروندان را در پی داشته و مسئولین حاضر در محل حادثه از اقدام موفقیت آمیز پلیس و ناحیه مقاومت بسیج و سپاه تقدیر نمودند.

این گروگانگیری در روستای سادات آباد وبا همکاری پاسگاه روستای چهارراه با موفقیت به پایان رسید.


ارسال نظر

Go to TOP