تاریخ انتشار:۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷در ۱۲:۲۵ ب.ظ کد خبر:23747

کارگاه خانواده سالم وفرزند پروری در مسجد جامع شهر ونک برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، اداره ورزش وجوانان با همکاری هیأت ورزشی بانوان شهرونک کارگاه آموزشی (( خانواده سالم فرزند پروری )) در مسجد جامع شهر ونک برگزار شد. امید طغرایی کارشناسی ارشد روانشناسی بالین ومدرس گفت : محیط خانه، نخستین و با دوامترین عاملی ...

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، اداره ورزش وجوانان با همکاری هیأت ورزشی بانوان شهرونک کارگاه آموزشی (( خانواده سالم فرزند پروری )) در مسجد جامع شهر ونک برگزار شد.

امید طغرایی کارشناسی ارشد روانشناسی بالین ومدرس گفت :

محیط خانه، نخستین و با دوامترین عاملی است که در رشد شخصیت کودکان تأثیر میگذارد و افراد خانواده نقش بسیار مؤثری را درآشنا کردن کودکان به زندگی جمعی و فرهنگی جامعه دارند. خانواده یکی از عوامل مؤثر در رفتار فرزندان میباشد. در یک خانواده،روش کار و طرز ارتباط به نحوی است که محیط را برای تأمین احتیاجات اساسی کودکان، چه در زمینه ی جسمی و چه در زمینه ی روانی و یا اجتماعی مساعد میسازد. عادتی که کودک در خانه بدست می آورد گاهی ممکن است صحیح و عقلانی باشد و گاهی مانع رشد طبیعی او گردد. خانواده بر اندیشه و باورهای کودکان و شیوهی بر خورد آنها با دیگران تأثیر میگذارد. معمولاً پدر و مادر انتظارات خاصی از فرزندان خود دارند، گاهی این انتظارات با واقع بینی همراه است و اختلالی در رفتار کودک به وجود نمیآورد و در موارد مختلف به عنوان محرک اساسی، فرزندان را به فعالیت و عمل وامیدارد و گاهی نیز والدین بدون توجه به تواناییهای فرزندان خود انتظارات خود را بر آنها تحمیل میکنند.

 

۴۴۶۳۳۱۷۴۸_۸۸۵۸۹ ۴۴۵۴۱۱۶۳۶_۳۳۱۴۴۵ ۴۳۹۶۳۸۹۵۶_۱۸۹۹۳۸ ۴۴۶۳۲۹۶۱۳_۸۸۳۳۰ ۴۲۸۹۲۳۵۴۰_۱۲۳۲۳۳ ۴۲۸۹۳۷۷۸۷_۱۲۲۳۵۹


ارسال نظر

Go to TOP