تاریخ انتشار:۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷در ۱۱:۳۳ ق.ظ کد خبر:23590

نماینده ولی فقیه شهرضا وسمیرم به مناسبت روز جانباز با ایثارگران وجانبازان دیدار کردند

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،نمایندگان ولی فقیه سمیرم و شهرضاحجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ سیف اله یعقوبی و حاج سیف الله دهقانی به همراه رئیس بنیاد شهید سمیرم ،بخشدار محترم بخش پادنا،شورای بخش ومسئول بسیج پیشکسوتان از ایثارگران به مناسبت روز جانباز دیدار ...

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،نمایندگان ولی فقیه سمیرم و شهرضاحجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ سیف اله یعقوبی و حاج سیف الله دهقانی به همراه رئیس بنیاد شهید سمیرم ،بخشدار محترم بخش پادنا،شورای بخش ومسئول بسیج پیشکسوتان از ایثارگران به مناسبت روز جانباز دیدار کردند.
در این دیدارها نمایندگان ولی فقیه پیام و سلام رهبر عزیزمان را ابلاغ فرمودند و از رشادت ها و دلاوری های این بزرگواران تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
شهرستان سمیرم در جنوب استان اصفهان واقع شده و از قطب‌های توریستی استان می‌باشد. این شهر با ارتفاع بیش از ۲٬۴۶۰ متر از سطح دریا به عنوان بلندترین شهر ایران به عنوان بام ایران نیز اطلاق می‌شود. سمیرم هم مثل همه نقاط کشور، در طول ایام جنگ، با جانفشانی جوانان و همه اقشار این مرز و بوم شهدایی گرانقدر رو تقدیم انقلاب کرد، تا با خونشان ریشه های انقلاب رو آبیاری کنند.

۴۴۵۲۱۱۳۱۳_۳۲۱۲۶۶ ۴۴۵۵۰۹۲۱۰_۳۱۲۳۱۱


ارسال نظر

Go to TOP