تاریخ انتشار:۳۱ فروردین ۱۳۹۷در ۷:۲۸ ب.ظ کد خبر:23552

با ورود سپاه به عرصه سازندگی به خودکفایی رسیده ایم

  ‍ به گزارش پایگاه خبری سام آرام، نماینده مردم شهرستان سمیرم ضمن تبریک ولادت امام حسین (ع) گفت : سپاه و پاسدار واژگان مقدسی هستند و حضرت امام(ره) نیز فرمودند : اگر سپاه نبود کشور نبود. دکتر اصغر سلیمی افزود: در اوایل انقلاب شاهد مبارزه مردانه ...

 

‍ به گزارش پایگاه خبری سام آرام، نماینده مردم شهرستان سمیرم ضمن تبریک ولادت امام حسین (ع) گفت : سپاه و پاسدار واژگان مقدسی هستند و حضرت امام(ره) نیز فرمودند : اگر سپاه نبود کشور نبود.

دکتر اصغر سلیمی افزود: در اوایل انقلاب شاهد مبارزه مردانه سپاه با منافقین بودیم و با شروع جنگ ، سپاه تمام قد وارد میدان شد و در عملیات های مختلف مانند تصرف فاو، عملیت کربلای ۵ و فتح خرمشهرکارهایی انجام دادند که در دنیا کم نظیر بود.

وی بیان کرد : بعد از جنگ با توجه به نیاز کشور به سازندگی، سپاه در این عرصه وارد شد و در عرصه سازندگی به دستگاه ها و وزارتخانه های مختلف کمک های بسیاری کرد.

سلیمی اظخار داشنت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء کار های بزرگی در زمینه عمرانی در کشور انجام داده است که تا پیش از این به وسیله خارجی ها با قیمت بالاتر انجام می شد.

وی با اشاره به ورود سپاه به عرصه سازندگی، خاطرنشان کرد : سپاه در زمینه نظامی و به خصوص در زمینه موشکی دستاوردهای بزرگی داشته است و همین دستاوردها عامل بازدارندگی دشمنان برای حمله به ایران و رسیدن به خودکفایی است.

سلیمی در پایان تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول عمر با برکت خود خدمات زیادی را به ملت شریف ایران عرضه کرده است و به جرات می توانیم بگوییم در انجام وظایف خود موفق بوده است.


ارسال نظر

Go to TOP