تاریخ انتشار:۲۷ فروردین ۱۳۹۷در ۴:۱۶ ب.ظ کد خبر:23433

مسابقات ورزشی ویژه عید مبعث در سمیرم برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، مسابقات ورزشی عید مبعث به شرح ذیل در سمیرم برگزار شد: مسابقات فوتبال دستی گرامیداشت مبعث۲۵/۱/۹۷ هیأت بولینگ و بیلیارد شهرستان سمیرم با همکاری اداره ورزش و جوانان در تاریخ ۲۵/۱/۹۷ یک دوره مسابقات فوتبال دستی در باشگاه آفاق (توپ ...

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، مسابقات ورزشی عید مبعث به شرح ذیل در سمیرم برگزار شد:

مسابقات فوتبال دستی گرامیداشت مبعث۲۵/۱/۹۷
هیأت بولینگ و بیلیارد شهرستان سمیرم با همکاری اداره ورزش و جوانان در تاریخ ۲۵/۱/۹۷ یک دوره مسابقات فوتبال دستی در باشگاه آفاق (توپ سیاه) به مناسبت عید بزرگ مبعث برگزار نمود . در این مسابقات ۱۳ تیم دو نفره از آقایان حضور داشتند و تیم های الف و ب با حضور افراد ذیل مقامهای اول و دوم را کسب نمودند .
تیم الف: آقایان سید علی قائم مقامی و محمد نصیری
تیم ب : آقایان صابر بهرامیان . پژمان کریمی

مسابقات بیلیارد (اسنوکر) گرامیداشت مبعث ۲۵/۱/۹۷
همزمان با عید بزرگ مبعث یک دوه مسابقات بیلیارد در رشته اسنوکر در باشگاه آفاق (توپ سیاه) سمیرم برگزار گردید . در این مسابقه تعداد ۲۲ نفر در یک پارت حضور داشتند و آقایان سعید طایی ، پژمان کریمی و میثم آقایی نفرات اول تا سوم این رقایت را کسب نمودند .

مسابقات بارفیکس گرامیداشت مبعث:۲۵/۱/۹۷
با شگاه بدنسازی فرنیای سمیرم با همکاری اداره ورزش و جوانان سمیرم اقدام به برگزاری یک دوره مسابقات بارفیکس در تاریخ ۲۵/۱/۹۷ نمود . در این مسابقات بیش از ۴۵ نفر از ورزشکاران علاقمند حضور داشتندد و در پایان آقایان رضا بهرامیان ، عادل بهرامیان و مرتضی آصفی به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب و جوایزی به رسم یادبود دریافت نمودند .

برگزاری برنامه کویری نورد ی۲۳ الی ۲۴/۱/۹۷
همزمان با عید سعید مبعث اداره ورزش و جوانان شهرستان سمیرم با همکاری گروه کوهنوردی پوتک برنامه کویر نوردی در روستای مصر را برگزار نمود .
در این برنامه بیش از ۴۲ نفر از علاقمندان (و بعضا با خانواده هایشان ) حضور داشتند و بازدید از زیبائی های کویر مصر و فرحزاد ، رصد ستارگان در شب ، شترسواری و … از دیگر برنامه های این تور دو روزه بود .

photo_2018-04-16_10-18-55 photo_2018-04-16_10-18-37 ۰۴ (۲) ۰۲ (۲) ۰۴ (۱) ۰۲ (۱)


ارسال نظر

Go to TOP