تاریخ انتشار:۲۰ فروردین ۱۳۹۷در ۸:۳۵ ق.ظ کد خبر:23327

کشف کالای قاچاق و دستگیری اخلال گران اقتصادی سمیرم

کشف کالای قاچاق و دستگیری اخلال گران اقتصادی سمیرم به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از کشف کالای قاچاق و دستگیری یک نفر در این شهرستان خبر داد. سرهنگ دوم سهراب قرقانی  در ادامه گفت : مأمورین ایست و بازرسی شهید رئیسیان در حین ...

کشف کالای قاچاق و دستگیری اخلال گران اقتصادی سمیرم

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از کشف کالای قاچاق و دستگیری یک نفر در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ دوم سهراب قرقانی  در ادامه گفت : مأمورین ایست و بازرسی شهید رئیسیان در حین کنترل خودروهای  عبوری مسیر سمیرم به شهرضا به یک دستگاه اتو بوس اسکانیا مشکوک شدند و بلافاصله خودرو را متوقف کردند.

این مقام انتظامی افزود : در بازرسی دقیق از خودرو تعداد ۴۳۲ توپ البسه زنانه مقدار ۲۰۰ کیلو کشمش خارجی و ۱۰۶ دستگاه لوازم یدکی خودرو جمعا به ارزش۴۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال فاقد مدارک مثبته گمرکی  کشف و ضبط  ومتهمین دستگیر شدند .

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سمیرم در پایان تأکید کرد: با تمام ظرفیت و توان عملیاتی با قاچاقچیان کالا و مخلان اقتصاد کشور  عزیزمان با شدت برخورد نموده واز شهروندان خواست تا هر گونه مکورد مشکوک را با تماس ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند

 

۴۲۸۹۳۲۰۲۴_۶۹۳۶۶ ۴۴۵۳۱۱۶۸۶_۲۷۹۱۳۴ ۴۴۶۵۱۳۸۵۸_۳۴۸۲۶

لینک کوتاه خبر جهت اشتراک گذاری : http://www.samaram.ir/?p=23327

كلمات كليدي:

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP