تاریخ انتشار:۱۴ فروردین ۱۳۹۷در ۱:۵۵ ب.ظ کد خبر:23282

حضورزوج تازه مسلمان شده خارجی در جمع معتکفین شهرستان سمیرم

به گزارش پایگاه خبری سام آرام، زوج تازه مسلمان شده کشور آرژانتین و پرو در جمع معتکفین شهرستان سمیرم حضور پیدا کردند . رئیس اداره تبلیغات اسلامی سمیرم گفت : با توجه به همزمان بودن اعتکاف با تعطیلات نورزی  تعداد معتکفین در کل شهرستان به ۷۰۰ ...

به گزارش پایگاه خبری سام آرام، زوج تازه مسلمان شده کشور آرژانتین و پرو در جمع معتکفین شهرستان سمیرم حضور پیدا کردند .

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سمیرم گفت : با توجه به همزمان بودن اعتکاف با تعطیلات نورزی  تعداد معتکفین در کل شهرستان به ۷۰۰ نفر رسید.

حجت الاسلام میثم آقایی افزود : دو زوج تازه مسلمان شده از کشور های پرو و آرژانتین با حضور در شهرستان سمیرم در جمع معتکفین سمیرم ونک حنا کمه و روستاهای این شهرستان حضور پیدا کردند.یکی از این خانواده ها که از کشور پرو آمده بود دارای کارشناسی علوم سیاسی  بود و هم اکنون در رشته کارشناسی ادیان مشغول به تحصیل می باشد و به  مدت دو سال در ایران در رابطه با اسلام تحقیق می کند سپس به کشورش باز می گردد. وی به عشق حسن نصرالله اسم پسرش را حسن نصراله گذاشته بود.

آقایی بیان کرد این خانواده ها با حضور در جمع معتکفین به پرسش وپاسخ معتکفین در رابطه با انتخاب دین اسلام ، حجاب و برخورد خانواده هایشان سوال پرداختند.اعتکاف امسال همزمان با تعطیلات نوروزی در ۱۱،۱۲ و ۱۳ فروردین بود.

۴۴۶۵۲۹۹۲۶_۱۸۰۹۲

photo_2018-04-03_13-50-19 photo_2018-04-03_13-50-41 photo_2018-04-03_13-50-54


ارسال نظر

Go to TOP