تاریخ انتشار:۱۴ فروردین ۱۳۹۷در ۱۲:۲۸ ب.ظ کد خبر:23252

اولین جلسه شورا اداری سال ۹۷ در جوار امامزاده ابراهیم (ع ) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری سام آرام اولین جلسه شورا اداری شهرستان سمیرم در سال ۱۳۹۷ با حضور مسئولین در جوار امامزاده ابراهیم (ع) برگزار شد. امامجمعه شهرستان سمیرم در شروع جلسه با تبریکم سال نو گفت : نظام باید در همه جهات الگوی دیگر کشورها باشد ...

به گزارش پایگاه خبری سام آرام اولین جلسه شورا اداری شهرستان سمیرم در سال ۱۳۹۷ با حضور مسئولین در جوار امامزاده ابراهیم (ع) برگزار شد.

امامجمعه شهرستان سمیرم در شروع جلسه با تبریکم سال نو گفت : نظام باید در همه جهات الگوی دیگر کشورها باشد .

حجت الاسلام دهقانی تأکید کرد : مسئولین باید در کارها با صدق وصفا وصمیمیت را فراموش نکنند وامانت دار باشند .

در ادامه دکتر سلیمی نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نام سال افزود  : تکرار سال با نام های مرتبط به هم حکمتی دارد . مقام معظم رهبری در سال ۹۱ حمایت از سرمایه وکار ایرانی را مطرح کردند و با ایجاد رقابت و برند سازی می توان به اهداف بالا تری رسید.

وی در ادامه با تأکید بر حمایت از کالای ایرانی گفت : ادارات باید از کالای ایرانی و مغازه های شهرستان جهت خرید  استفاده کنند وتولید کنندگان شهرستان را حمایت کنیم.

اصغر سلیمی بیان کرد : مسئولین باید با مدیران استان در ارتباط باشند ومجموعه خود را به خوبی بشناسند . مسئول دلسوز کسی است که در شهرستان ساکن باشد ویا اینکه در هر نقطه از کشور برای شهرش کار انجام دهد.

وی حضور مسئولین در روستاها را از مهمترین اهداف دانست به پروژه های انجام شده و در دست انجام اشاره نمود .

سپس سجاد افشاری رئیس اداره میراث فرهنگی ودبیر اجرایی وخدماتی مسافران نوروزی با اشاره به رشد ۴۵% امار ورودی مسافران به شهرستان گفت : بازدید کنندگان مناطق گردشگری ۵۸۲۵۵نفر بودند.

در پایان دکتر محمد جعفرزاده فرماندار سمیرم با تشکر از فرماندار سابق و عرض تبریک سال نو   با اشاره به مشکل کم آبی  و آب شرب در قسمت اعظمی از شهرستان تأکید کرد : بحران کم آبی و خشکسالی جدی است و جهاد کشاورزی در بحث توسعه باغات دقت لازم را داشته باشد .

جعفرزاده بیان کرد : اولویت ما حمایت از مدیران زحمت کش وفعال شهرستان می باشد.رضایت واولویت مردم باید در نظر گرفته شود به همین خاطربازرسی از وضعیت ادارات به صورت محسوس و نامحسوس صورت می گیرد.

۴۴۵۲۱۱۷۷۹_۲۷۴۶۴۶ ۴۴۵۴۰۹۸۹۶_۲۶۵۸۹۵ ۴۴۵۷۳۱۴۵۸_۶۷۲۵۳ ۴۴۵۲۰۶۶۸۳_۲۷۵۳۹۴ ۴۴۵۲۰۸۲۴۹_۲۷۷۶۲۷ ۴۴۵۷۲۹۹۵۲_۶۷۲۱۷ ۴۴۶۴۱۱۱۲۷_۲۳۰۶۳ ۴۴۵۲۰۵۱۴۱_۲۷۶۱۵۶ ۴۴۵۲۱۱۱۳۱_۲۷۷۵۰۵ ۴۳۹۶۳۳۸۸۸_۱۲۵۹۳۱ ۴۴۵۴۱۹۱۷۴_۲۶۷۵۱۶ ۴۴۶۵۱۵۱۰۰_۲۲۵۶۸ ۴۴۶۳۰۱۲۰۸_۲۵۹۳۸ ۴۴۶۳۲۹۲۳۷_۲۳۲۵۳ ۴۴۶۳۰۱۷۲۸_۲۶۴۲۲ ۴۳۸۷۱۵۶۶۱_۳۵۸۸۰۶ ۴۴۵۷۳۰۸۷۰_۶۷۷۳۱ ۴۳۹۶۳۹۵۳۹_۱۲۵۴۷۶ ۴۴۶۳۰۱۴۷۶_۲۶۳۳۱ ۴۴۵۶۰۵۶۲۵_۲۶۵۹۱۲ ۴۲۶۳۳۹۱۳۷_۲۲۲۱۳۲ ۴۳۸۷۲۰۴۵۹_۳۶۱۴۷۵ ۴۴۵۷۲۹۶۴۱_۶۷۳۳۳ ۴۴۶۶۲۵۱۵۷_۲۳۶۱۹ ۴۴۵۴۰۹۸۶۱_۲۶۷۵۰۵

 

لینک کوتاه خبر جهت اشتراک گذاری : http://www.samaram.ir/?p=23252اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP