تاریخ انتشار:۰۹ فروردین ۱۳۹۷در ۳:۵۱ ب.ظ کد خبر:23192

جام فوتسال نوروز ۹۷ شهرستان سمیرم برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،مستبقات جام نوروز ۹۷ در شهرستان سمیرم به شرح ذیل برگزار شد: برگزاری مسابقات فوتسال جام نوروز شهرستان سمیرم- شهر ونک هیأت فوتبال شهر ونک اقدام به برگزاری یک دوره مسابقات فوتسال در تاریخ ۸/۱/۹۷ الی۱۳/۱/۹۷ در محل سالن شهداء شهر ...

 

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،مستبقات جام نوروز ۹۷ در شهرستان سمیرم به شرح ذیل برگزار شد:

برگزاری مسابقات فوتسال جام نوروز شهرستان سمیرم- شهر ونک
هیأت فوتبال شهر ونک اقدام به برگزاری یک دوره مسابقات فوتسال در تاریخ ۸/۱/۹۷ الی۱۳/۱/۹۷ در محل سالن شهداء شهر ونک با عنوان جام نوروز نمود. در این مسابقات ۸ تیم حضور داشتند که در دو گروه ۴ تیمی به رقابت پرداختند و در پایان تیم های اصالت ،پرسپولیس و شهید رجایی به ترتیب مقام های اول تا سوم این مسابقات دست یافتند و لوح و مدال قهرمانی دریافت نمودند.

برگزاری مسابقات فوتبال جام نوروز شهرستان سمیرم- روستای چهار راه
همزمان با سال نو یک دوره مسابقات فوتبال ویژه نوروز در زمین خاکی روستای چهار راه در تاریخ ۵ الی ۱۰ فروردین برگزارشد . در این مسابقات ۵ تیم از روستاهای اطراف حضور داشتند که در پایان تیم چهار راه مقام اول این مسابقات را از ان خود نمود .

مسابقات ورزشی روستای بیده
یک دوره مسابقات ورزشی د رخانه ورزش روستایی ویژه نوروز ۹۷ در روستای بیده بخش پادنا در سه ماده تنیس روی میز ، شطرنج و فوتبال دستی برگزار شد و به نفرات اول تا سوم در هر رشته جوایزی از طرف اداره ورزش و جوانان اهداء گردید . این مسابقا ت که در تاریخ ۱۱ الی ۱۳/۱/۹۷ برگزارشد تعداد ۲۰ نفرشرکت کننده در هر رشته شرکت داشتند .

کوهگشت ویژه ایام نوروز
گروه کوهنوردی پوتک سمیرم اقدام به برگزاری یک برنامه کوهگشت در محل تنگ شرنا در تاریخ ۴/۱/۹۷ نمود در این برنامه ۶۳ نفر کوهنورد حضور داشتند.

مسابقا فوتسال شهر کمه
به مناسبت ایام نوروز و سا ل نو هیئت فوتبال شهرستان سمیرم با همکاری هیئت ورزشهای همگانی شهر کمه یک دوره مسابقات فوتسال در سالن ولایت شهر کمه برگزار نمودند . این مسابقات از تاریخ ۳ الی ۹/۱/۹۷ با حضور ۱۰ تیم برگزار شد و در پایان تیم روستای خینه و تیم روستای قنات مقام اول و دوم و تیم یاران لطیف روستای چهار راه نیز بعنوان تیم اخلاق مشخص و به آنها حکم و مدال اهدا شد

 

photo_2018-04-05_10-24-25 photo_2018-04-05_10-24-19 photo_2018-04-05_10-23-13 photo_2018-04-05_10-21-51 photo_2018-04-05_08-41-08.


ارسال نظر

Go to TOP