تاریخ انتشار:۰۵ فروردین ۱۳۹۷در ۱۲:۱۲ ب.ظ کد خبر:23135

هدف ما رضایت و خاطرات خوش مهمانان عزیز است،قصد درآمد زایی نداریم

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، مدیر آموزش و پرورش سمیرم بیان داشت: هدف ما رضایت و خاطرات خوش مهمانان عزیز است،قصد درآمد زایی نداریم مدیر آموزش و پرورش سمیرم گفت: تا چهارمین روز فروردین۱۳۹۷ تعداد ۳۶۱ خانوار از مسافران نوروزی با راهنمایی ستاد اسکان مسافران ...

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، مدیر آموزش و پرورش سمیرم بیان داشت:

هدف ما رضایت و خاطرات خوش مهمانان عزیز است،قصد درآمد زایی نداریم

مدیر آموزش و پرورش سمیرم گفت: تا چهارمین روز فروردین۱۳۹۷ تعداد ۳۶۱ خانوار از مسافران نوروزی با راهنمایی ستاد اسکان مسافران نوروزی شهرستان در مدارس طرح اسکان ساماندهی شده اند.
محمد نادری تصریح کرد: تاچهارمین روز از سال ۹۷ تعداد ۳۶۱ خانواده که شامل ۱۸۸ خانواده فرهنگی و۱۷۳خانواده غیر فرهنگی در مدارس طرح اسکان شهرستان، سامان دهی شده اند.

نادری در بخش دیگر از صحبت های خود افزود: هدف ما در ستاد اسکان شهرستان سمیرم رضایت و خاطرات خوش مهمانان عزیز است،قصد درآمد زایی نداریم به همین منظور در شهر ها و روستاهای سمیرم مدارسی را در طرح اسکان نوروزی پیش بینی شده که در صورت نیاز می توان در این مدارس به مسافران نوروزی خدمات ارائه دهیم.

نادری با اشاره به جلسات توجیهی ای که برای سرایداران و مدیران مدارس برگزار گردید افزود: خوشبختانه تا به امروز هیچگونه نارضایتی ای در رابطه با برخورد و کمبود امکانات در مدارس به چشم نخورده که این نشان از تلاش و سخت کوشی همکاران فرهنگی در ستاد اسکان و مدارس دارد.

نادری در ادمه بیان داشت: هرشب ۲۵ درصد از مدارس طرح اسکان شهرستان بازدید و صحبت های مسافران را گوش می کنیم تا در صورت وجود هرگونه کمبود در اولین موقعیت ممکن به رفع مشکل بپردازیم که خوشبختانه تا به امروز هیچگونه کمبودی مشاهده نشده است.

۴۴۶۴۲۹۰۶۴_۲۵۶۰ ۴۴۶۳۰۳۹۱۱_۲۵۷۹ ۴۲۸۹۳۵۰۲۳_۳۷۲۰۴ ۴۴۶۵۳۵۷۵۶_۲۴۷۷


ارسال نظر

Go to TOP