تاریخ انتشار:۲۶ اسفند ۱۳۹۶در ۴:۵۶ ب.ظ کد خبر:23077

صرف گرفتن دستور از وزرا ومعاونین کارساز نیست مهم پیگیری مستمر مسئولین اجرایی در استان و شهرستان است

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، نماینده مردم سمیرم درمجلس شورای اسلامی در مراسم تودیع ومعارفه فرماندار سمیرم گفت : هرچه برای مردم خدمت کنیم کم است امیدواریم درسال جدید وبا مدیریت جدید بتوانیم تغییراتی که مد نظر است با سرعت بیشتری به انجام ...

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، نماینده مردم سمیرم درمجلس شورای اسلامی در مراسم تودیع ومعارفه فرماندار سمیرم گفت : هرچه برای مردم خدمت کنیم کم است امیدواریم درسال جدید وبا مدیریت جدید بتوانیم تغییراتی که مد نظر است با سرعت بیشتری به انجام برسد وتلاش مسئولان در سال جدید به ثمر برسد.

اصغر سلیمی بیان کرد : مسئولیت فرصتی است که تمام می شود وبا توجه به گذشت زمان باید بدانیم که فرصت چندانی نداریم.

دکتر سلیمی با اشاره به فعالیتهای محمدحسین نصرتی و خدمات وبرکات خوب برای شهرستان  افزود : باید ازپتانسیل وتجارب ایشان در پستهای دیگر وبهتر استفاده شود.برگزاری انتخابات سالم وبدون تنش وکسب رتبه اول سمیرم در بحث ثبت نام اینترنتی نفوس ومسکن را از جمله موفقیتهای وی برشمرد.

سلیمی ضمن عرض تبریک به محمد جعفرزاده قهدریجانی فرماندار جدید سمیرم ، انتظاراتی به عنوان خدمتگزار مردم از ایشان داشتند که ازجمله آنهانگاه یکسان و عادلانه به شهرستان ، لحاظ نکردن دیدگاه سیاسی در تصمیمات حوزه کاری و استفاده از تمام ظرفیتهای شهرستان، اقامت در سمیرم جهت آشنایی ودرک مشکلات مردم که شامل همه مسئولین می شود، سرکشی به موقع وسرزده از ادارات وسرکشی از روستاها بود.همچنین از ایشان خواستند تا ارتباط مستمر ودائمی با شخص استاندار معاونین ومجموعه استانداری داشته باشند.

در ادامه خطاب به مسئولین ادارات گفت :صرف گرفتن دستور از وزرا ومعاونین کارساز نیست مهم پیگیری مستمر مسئولین اجرایی در استان و شهرستان است واز آنها خواست تا در اولین فرصت با هماهنگی فرماندار وبخشداران جلسه ای در استان با مدیر کل ادارات مربوطه داشته باشند.

دکتر سلیمی در پایان با اشاره به جذب نیرو در ادارت تأکید کرد : مانماینده مردم هستیم ونباید پارتی بازی شود برای جذب نیرو نباید ازفرماندار ونماینده نظر خواهی شود بلکه باید آزمون برگزار شود وطی مراحل قانونی طی شود.

هرچند فرمانداری حوزه سیاست هست اما مردم از ما کار می خواهند وکاری به سیاست ندارند.از فرصتهای شهرستان به خوبی استفاده کنید وکیفیت را فدای کمیت نکنید.مشکل اصلی جامعه ما بیکاری ،معیشت مسکن ،ازدواج وآسبب های اجتماعی است که باید راهکارهایی برای این قضایا چاره اندیشی شود.

 

لینک کوتاه خبر جهت اشتراک گذاری : http://www.samaram.ir/?p=23077

كلمات كليدي: ,

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP