تاریخ انتشار:۲۰ اسفند ۱۳۹۶در ۱۲:۱۱ ب.ظ کد خبر:23013

مسابقات چند جانبه کشتی – جام شهید همت طایی برگزار شد

  برگزاری مسابقات چند جانبه کشتی – جام شهید همت طایی به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، هیأت کشتی شهرستان سمیرم با همکاری ادار ه ورزش و جوانان و خانواده شهید همت طایی اقدام به برگزاری مسابقات کشتی جام شهداء در سالن ۱۷ شهریور سمیرم نمود ...

 

برگزاری مسابقات چند جانبه کشتی – جام شهید همت طایی
به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، هیأت کشتی شهرستان سمیرم با همکاری ادار ه ورزش و جوانان و خانواده شهید همت طایی اقدام به برگزاری مسابقات کشتی جام شهداء در سالن ۱۷ شهریور سمیرم نمود . در این مسابقات تیم هایی از شهرکرد ، لنجان ، ورنامخواست ، شهرضا و سمیرم حضور داشتند که در پایان تیم کشتی سمیرم مقام اول ، شهرکرد مقام دوم و تیم شهرضا مقام سوم این مسابقات را از ان خود نمود و به دریافت حکم و لوح قهرمانی نائل شدند .
سید محمد رضا فلسفی رئیس اداره ورزش و جوانان هدف از برگزاری این مسابقات را گرامیداشت یاد و خاطره ی شهداء ورزشکار من جمله شهید همت طایی از قهرمانان کشتی شهرستان نام برد . د رادامه از خانواده شهید عزیز همت الله طایی با اهداء لوح تقدیر بعمل آمد.

همچنین تیم بوکس شهرستان سمیرم در مسابقات استانی شرکت نمود.
به گزارش هیأت بوکس سمیرم تیم بوکس این شهرستان  در مسابقات بوکس قهرمانی باشگاههای استان اصفهان جام شهدای ورزشکار شرکت نمود . در این رقابتها غلامرضا طایی و قاسم سلمانی از سمیرم در وزن ۶۹ کیلوگرم و ۵۶ کیلوگرم مقام دوم و سوم این اوزان را ا ز آن خود نمودند .

photo_2018-03-11_09-15-28 photo_2018-03-11_09-15-45 photo_2018-03-11_09-15-38


ارسال نظر

Go to TOP