تاریخ انتشار:۱۶ اسفند ۱۳۹۶در ۱:۳۲ ب.ظ کد خبر:22942

پلیس راهور شهرستان سمیرم  رتبه اول استانی را کسب نمود

  به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سمیرم با اشاره به اقدامات انجام شده در بخشهای مختلف شهرستان گفت : پلیس راهور شهرستان سمیرم حائز رتبه اول استان در حوزه آموزش  همگانی فرهنگ ترافیک در سطح استان اصفهان شده است. در این ...

 

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سمیرم با اشاره به اقدامات انجام شده در بخشهای مختلف شهرستان گفت : پلیس راهور شهرستان سمیرم حائز رتبه اول استان در حوزه آموزش  همگانی فرهنگ ترافیک در سطح استان اصفهان شده است. در این زمینه حدود ۱۹۰ جلسه آموزشی برگزار شد که منجر به کاهش ۶۷% تصادفات فوتی وکاهش ۳۵% درصدی جرحی شده است.

سرهنگ قرقانی افزود : در سال جاری ۲۵۰۰ فقره گواهینامه  و ۲۱۱۰ فقره تعویض وتمدید پلاک خودرو صادر شده است که نشان دهنده افزایش خودرو در شهرستان می باشد .

وی بیان کرد :  در رابطه با پلیس اگاهی۱۱۰% افزایش کشف و انهدام  باندهای سرقت در سال جاری داشته ایم.در همین رابطه با کنترل و نظارت بر مجرمین سابقه دار و کشف پرونده های سرقت منجر به کاهش سرقت شده است. ۸۰۰ جلسه آموزش همگانی نیز با حضور کارشناسان مجرب ترافیکی و انتظامی در سطح شهرستان داشته ایم که به نوبه خود در کاهش جرائم و کشف کالای قاچاق تأثیر گذار بوده است.

 

پلیس آگاهی ۴۰۰۰  خدمات انگشت نگاری اجرا نموده است و در بحث مقابله با کالای قاچاق و با توجه به تأکید مقام معظم رهبری ۶۰۰میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در شهرستان کشف شده است  که افزایش  ۱۸ % در پرونده زیر ۱۰۰ میلیون ریال ۷ %  دستگیری متهم و ۱۸ % توقیف خودرو  داشته است .

 

 

 


ارسال نظر

Go to TOP