تاریخ انتشار:۱۶ اسفند ۱۳۹۶در ۱:۲۶ ب.ظ کد خبر:22940

نیروی انتظامی، نیروی مردمی است

  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سمیرم  در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت :نیروی انتظامی نیروی مردمی است وبیشترین بار امنیتی شهرستان بر عهده نیروی انتظامی می باشد. سرهنگ سهراب قرقانی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت امنیت در زندگی روزمره مردم و ...

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سمیرم  در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت :نیروی انتظامی نیروی مردمی است وبیشترین بار امنیتی شهرستان بر عهده نیروی انتظامی می باشد.

سرهنگ سهراب قرقانی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت امنیت در زندگی روزمره مردم و فعالیتهای علمی اقتصادی و دانشگاهی بیان کرد : مهمترین وظیفه نیروی انتظامی ایجاد و استقرار امنیت وعمومیت بخشیدن در سطح جامعه می باشد.که در سال گذشته  با تعصی از فرمایشات مقام معظم رهبری و سلسله دستورات صادره از فرماندهی استان اولویت های شهرستان مشخص و اجرا شد.

وی در رابطه با اولویت های شهرستان به موارد ذیل اشاره نمودند :

*بحث پیشگیری از سرقت که با اشرافیت کامل و اطلاعاتی در کانونهای جرم اجرا شد.

* طرح پاکسازی با استفاده از ظرفیت سازمانهای مردم نهاد

* مقابله با قاچاق کالاو ارز

*تمرکز بر کانونهای جرم با تأکید بر مناطق حاشیه نشین که با اقدام خوب طرح محله محور اجرا شد.

 

*مقابله با بحث مواد مخدر با اجرای طرح پاکسازی خرده فروشان و جمع آوری معتادین متجاحر  وتحویل جهت بازپروری

قرقانی در رابطه با پلیس اطلاعات افزود : توانستیم صدرصد نرم ابلاغی از استان برای دستگیری از اتباع بیگانه و غیر مجاز تکمیل کنیم .۱۴۵۷ فقره گذرنامه صادر شد ۲۵۰ فقره پروانه کسب و از ۱۴۸ صنوف بازدید به عمل آمد.

وی گفت :کشف مسکرات نسبت به سال گذشته ۸۰% و کشف سلاح و غیر مجاز  ۹% افزایش پیدا کرده است همچنین کشف ۸۰% مواد محترقه در سطح شهرستان که مرهون اقدامات اطلاعاتی در پلیس اطلاعات می باشد. ۲۰طرح محله محور در کاهش جرائم در شهرستان سمیرم جهت پیشگیری از سرقت و مقابله با مواد مخدر اجرا شده است .همچنین با ۴۵۰۰ تماس همشهریان با تلفن ۱۱۰ ، ۳۰۰۰ تماس عملیاتی و بقیه به صورت مشاوره ای اجرا شده است.

 

در پایان از اصحاب رسانه در پوشش خبری به موقع و دقیق اخبار  شهرستان ،مخصوصا سقوط هواپیمادر بخش دنا تقدیر نمود.

 

۴۴۵۲۱۸۲۷۴_۲۰۸۰۵۲ ۴۴۵۴۰۱۶۶۵_۱۹۹۰۷۳ ۴۴۵۵۰۵۱۷۱_۱۹۸۲۳۴ ۴۳۹۰۱۷۲۱۲_۳۲۳۷۷۷ ۴۳۸۸۱۱۲۹۸_۳۲۳۶۷۲

 

 

 

 

 

 

 


ارسال نظر

Go to TOP