تاریخ انتشار:۱۵ اسفند ۱۳۹۶در ۱۰:۳۶ ق.ظ کد خبر:22852

کسب مقام اول طرح کارورزی در به اشتغال به کار فارغ التحصیلان دانشگاهی سمیرم در غالب طرح کارورز در شرکتها و تعاونی های استان اصفهان

  به گزارش پایگاه خبری سام آرام،فرماندار سمیرم در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان از کسب مقام اول طرح کارورزی در به اشتغال به کار فارغ التحصیلان دانشگاهی سمیرم در غالب طرح کارورز در شرکتها و تعاونی های استان اصفهان خبر داد . محمد حسین نصرتی گفت ...

 

به گزارش پایگاه خبری سام آرام،فرماندار سمیرم در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان از کسب مقام اول طرح کارورزی در به اشتغال به کار فارغ التحصیلان دانشگاهی سمیرم در غالب طرح کارورز در شرکتها و تعاونی های استان اصفهان خبر داد .
محمد حسین نصرتی گفت : اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی سمیرم توانسته در غالب کارورز تعداد ۴۵ نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی را در تعاونی و مراکز تولیدی به کار گمارد و کسب مقام اول را در استان کسب کند .
نصرتی افزود : به کارگیری فارغ التحصیلان دانشگاهی در تعاونی ها و مراکز تولیدی در غالب طرح کارورزی با هدف یادگیری و آشنایی فارغ التحصیلان با فنون کار انجام می شود .
وی بیان کرد : روند اجرای پرداخت تسهیلات مشاغل روستایی عشایری با کارمزد شش درصد شروه شده و با بازرسی هایی که انجام می شود تا پایان سال طرحهایی که تایید شده تسهیلات پرداخت می شود .
وی اظهار کرد : افراد متقاضی می توانند با مراجعه به سایت کارا درخواست تسهیلات خود را ثبت این سایت کنند و تا پایان سال تسهیلات اشتغال خود را دریافت کنند .مطلب براي " کسب مقام اول طرح کارورزی در به اشتغال به کار فارغ التحصیلان دانشگاهی سمیرم در غالب طرح کارورز در شرکتها و تعاونی های استان اصفهان " ارسال شده است.

  1. Jean می‌گه:

    اقا خیلی وبسایتتون عالیه

    My homepage … لاین مووی

ارسال نظر

Go to TOP