تاریخ انتشار:۱۵ اسفند ۱۳۹۶در ۱۰:۰۸ ق.ظ کد خبر:22822

مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی رشته فوتبال در شهرستان سمیرم

مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی رشته فوتبال در شهرستان سمیرم به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، هیأت فوتبال شهرستان سمیرم با همکاری اداره ورزش و جوانان اقدام به برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی  نمود . در این مراسم تیم های قهرمانان دسته یک و دسته ...

مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی رشته فوتبال در شهرستان سمیرم
به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، هیأت فوتبال شهرستان سمیرم با همکاری اداره ورزش و جوانان اقدام به برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی  نمود .

در این مراسم تیم های قهرمانان دسته یک و دسته دو فوتبال و نوجوانان و همچنین برندگان مسابقات رده سنی نوجوانان (جام شهید فهمیده ) و جوانان ( جام ولایت ) و جمعی از خانواده های فوتبالیست ها حضور داشتند و مورد تجلیل قرار گرفتند .
سید محمد رضا فلسفی رئیس اداره ورزش و جوانان سمیرم ضمن خیر مقدم به مدعوین عملکرد هیأت فوتبال ( به ریاست آقای قدیراله سعیدی ) در سال جاری را مثبت ارزیابی کرد و اظهار امیدواری نمود که با همت و تلاش بیشتر در سالهای آتی شاهد شکوفایی ورزش شهرستان هم در بعد قهرمانی و هم همگانی خواهیم بود .
در پایان مراسم که در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان برگزار گردید به تیم های قهرمان در تمامی رده ها لوح و مدال قهرمانی اهداء شد .

DSCF4502 DSCF4511 DSCF4482 DSCF4481 DSCF4475

 

لینک کوتاه خبر جهت اشتراک گذاری : http://www.samaram.ir/?p=22822

كلمات كليدي:

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP