تاریخ انتشار:۲۰ بهمن ۱۳۹۶در ۳:۳۹ ب.ظ کد خبر:22313

شرکت آب معدنی زرنوش چشمه نازونک سمیرم افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، اولین شرکت آب معدنی زرنوش ونک سمیرم همزمان با ایام الله دهه فجر افتتاح شد. فرماندار سمیرم در مراسم افتتاحیه گفت :ازسیاستهای دولت تدبیر وامید توسعه پایدار وهمه جانبه در اقتصاد کشور است .ایجاد فضای مناسب کسب وکار وایجاد ...

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، اولین شرکت آب معدنی زرنوش ونک سمیرم همزمان با ایام الله دهه فجر افتتاح شد.

فرماندار سمیرم در مراسم افتتاحیه گفت :ازسیاستهای دولت تدبیر وامید توسعه پایدار وهمه جانبه در اقتصاد کشور است .ایجاد فضای مناسب کسب وکار وایجاد اشتغال با زیر ساختهای مناسب ازاهداف دولت می باشد.

محمدحسین نصرتی افزود: ستاد تسهیل در کل کشور  با هدف حمایت از ایجاد کسب وکار واشتغالزایی و درخواست هادر جهت صدور مجوز ،استعلام  و… تشکیل شده است که طی دوهفته استعلام گرفته می شود وظرف مدت یکماه مجوز صادر می شود.

نصرتی افزود: اعتبارات دولتی در  همه دولتها درقالب حمایت از بخش خصوصی تأکید شده است.

امیر باغی مهندس طراح شرکت آب معدنی زرنوش چشمه ناز ونک سمیرم گفت : بخش صنعت در اقتصاد کشور نقش مهمی در ایجاد ارزش افزوده واشتغالزایی ایجاد می کند .از سوی دیگر حوزه صنعت می تواند با گسترش فعالیتها وپرداخت بهتر مالیات به نظام اقتصادی کشور در کاهش وابستگی اقتصاد به درآمدهای نفتی ایجاد کند.

مهندس باغی بیان کرد: فعالیت این شرکت از سال ۹۴ زیر نظر. سید داود جلالی موسس شرکت مجوز های لازم را دریافت وشروع به ساخت وسازوخرید ماشین آلات با هزینه بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان  برای اشتغالزایی ۲۰ نفر نموده است .

وی تأکید کرد : با توجه به افزایش دما و آلودگی هواوکاهش بارندگی باید در مصرف بهینه آب راهکارهایی را بکار بست.ویکی از این راهکارها مصرف صحیح آب می باشد که این امر نیازمند سرمایه گذاری وبهره برداری صحیح از منابع آب می باشد.

مهندس باغی افزود : این کارخانه دو خط تولید دارد که برای فاز اول آن ۲۰ هزار بطری۱/۵ و نیم لیتری در ثانیه تولید دیده شده است.

وی بیان کرد : برای ۲۵ نفر به صورت مستقیم وحدود ۲۵۰ نفر غیر مستقیم اشتغالزایی وجود دارد.

باغی اظهار داشت : در فاز بعدی در سایزهای ۱۵و۵لیتری، تولید آب سیب وماءالشعیر ،دوغ و… باداستفاده از ظرفیت منطقه در نظر گرفته شده است.

این شرکت در دومرحله از ده سال پیش شروع شده که بخاطر مشکلات در تسهیلات بانکی ، برق وانتقال آب به مشکل برخورد وبا کمک مسئولین به مدت یکسال هست که کار شروع شده وبا سرمایه گذاری بخش خصوصی وتسهیلات تا دوهفته دیگر به بهره برداری می رسد.

شرکت آب معدنی چشمه ناز ونک سمیرم با مالکیت داود جلالی در سه کیلومتری شهر ونک و مسیرمنطقه نمونه گردشگری چشمه ناز واقع می باشد.

۴۴۵۲۰۲۱۱۹_۱۳۱۱۶۰ ۴۴۵۳۰۱۸۹۷_۱۳۱۶۲۱ ۴۳۸۸۱۳۵۷۸_۲۴۵۱۴۸ ۴۳۸۹۱۸۵۲۳_۲۴۶۸۷۳ ۴۳۸۳۱۷۷۶۵_۲۹۹۳۸۱ ۴۴۵۳۱۱۵۱۸_۱۲۱۰۶۴

لینک کوتاه خبر جهت اشتراک گذاری : http://www.samaram.ir/?p=22313اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP