تاریخ انتشار:۱۹ دی ۱۳۹۶در ۸:۴۷ ق.ظ کد خبر:21855

اداره ورزش وجوانان در هفته ای که گذشت….

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، اداره ورزش وجوانان در به مناسبت حماسه ۹ دی اقدام به برگزاری مسابقات زیر در شهرستان نمود. برگزاری مسابقات ورزشی در شهر حنا به گزارش رئیس هیأت ورزشهای همگانی شهر حنا با همکاری اداره ورزش و جوانان سمیرم به مناسبت ...

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، اداره ورزش وجوانان در به مناسبت حماسه ۹ دی اقدام به برگزاری مسابقات زیر در شهرستان نمود.
برگزاری مسابقات ورزشی در شهر حنا
به گزارش رئیس هیأت ورزشهای همگانی شهر حنا با همکاری اداره ورزش و جوانان سمیرم به مناسبت گرامیداشت یوم الله نهم دی روز بصیرت امت اسلامی یک دوره مسابقات ورزشی در رشته های آمادگی جسمانی ، طناب زنی ، دو سرعت و طناب کشی در بخش بانوان در سالن کوثر این شهر برگزار گردید که مقامهای اول تا سوم در رشته های مختلف مشخص و هدایایی به رسم یادبود از طرف اداره ورزش و جوانان به ایشان اهداء گردید .
در رشته آمادگی جسمانی : ۱-منا رضایی۲- ریحانه شهبازی ۳- هانیه مرادی
در رشته طناب زنی : ۱- حدیثه شهبازی ۲- فاطمه رحمانی ۳- ندا رضایی
در رشته دوی سرعت : ۱- سمیه کیانی۲- فاطمه رحمانی۳- مینا کیانی
در رشته طناب کشی : ۱- تیم بسیج خواهران۲- تیم گل یاس ۳- تیم عفاف

 

برگزاری مسابقات قرآنی بین هنر جویان باشگاه تکواندو شهر حنا :
هیأت همگانی شهر حنا با همکاری امور فرهنگی اداره ورزش و جوانان شهرستان سمیرم اقدام به برگزاری مسابقات قرآنی بین هنرجویان نوجوان رشته ورزشی تکواندو نمود این مسابقات با حضور اعضای شورای اسلامی ، مسئول بسیج حوزه سه نبی اکرم(ص) ومسئول تبلیغات اسلامی شهر حنا در سالن ورزشی این شهر برگزار گردید و در پایان به نفرات برتر جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید .

برگزاری مسابقات بیلیارد و اسنوکر شهرستان سمیرم
به گزارش رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد شهرستان سمیرم به مناسبت گرامیداشت نهم دی یک دوره مسابقات بیلیارد در دو رشته اسنوکر (با حضور ۲۳ ورزشکار )و ایت( با حضور ۲۵ ورزشکار) در محل باشگاه ورزشی آفاق سمیرم برگزار گردید .
این مسابقات از تاریخ ۸ الی ۱۴/۱۰/۹ برگزار شد و به نفرات اول تا سوم هر رشته جوایزی به رسم یادبود اهداء گردید
رشته اسنوکر: ۱- پژمان کریمی ۲-بابک شهبازی
رشته اِیت: محمد حسین پیرمرادیان مقام اول
داور : آقای عابد بهرامیان

برگزاری مسابقات تنیس روی میز و فوتبال دستی گرامیداشت نهم دی
به گزارش رئیس هیئت تنیس روی میز شهرستان سمیرم با همکاری اداره ورزش و جوانان به مناسبت گرامیداشت ۹ دی یک دوره مسابقات تنیس روی میز و فوتبال دستی در سالن آفاق سمیرم برگزار شد که در رشته تنیس روی میز ۲۵ نفر و در رشته فوتبال دستی ۲۶ تیم (دو نفره) حضور داشتند این مسابقات دو روز به طول انجامید و مقامهای اول تا سوم هر رشته مورد تشویق قرار گرفتند که در
مسابقات تنیس روی میز :
دانیال شهبازی۲-میثم آقایی و حامد امیدی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب نمودند
و در مسابقات فوتبال دستی :
محمدرضا رشیدی ، میلاد روشن ضمیر بعنوان تیم اول ، وحید طالبی ،دانیال شهبازی بعنوان تیم دوم و پژمان کریمی علی منصورزاده بعنوان تیم سوم حائز مقام شدند .
همچنین امیر محمد بهرامیان بعنوان بازیکن اخلاق این دوره از مسابقات شناخته شد.

 

افتتاح سالن بدنسازی (تن آرا ) در روستای فتح آباد :
به گزارش امور باشگاهها اداره ورزش و جوانان روز سه شنبه مورخ ۱۲/۱۰/۹۶ با حضور بخشدار منطقه ، دهیار و اعضای شورای بخش وردشت جمعی از ورزشکاران و مسئولین، سالن خصوصی بدنسازی تن آرا به مدیریت آقای مهرداد قاسمی در روستای فتح آباد افتتاح و شروع به کار نمود .
در این افتتاحیه آقای بخشدار ضمن تشویق و ترغیب جوانان به ورزش این مطلب را عنوان نمودند که از طرح هایی که هم در سلامت جامعه نقش داشته و هم باعث اشتغال زایی می گردد ، دولت حمایت می نماید.

 

اولین جشنواره بومی و محلی و بازیهای روستایی و عشایری منطقه پادنا وسطی
هیئت ورزشهای همگانی شهر کمه با همکاری آموزش و پرورش اولین جشنواره بازیهای بومی و محلی و ورزشهای روستایی و عشایری منطقه پادنای وسطی را با حضور ۱۰۰ نفر از دانش آموزان در رشته های طناب کشی ، هفت سنگ ، لی لی ، و دویدن با گونی در محل سالن ولایت این شهر برگزار نمود . این مسابقات بین دانش اموزان و در رده سنی نوجوانان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد و در پایان به نفرات اول تا سوم هررشته جوایزی اهداء شد .

 

۲۰۱۸۰۱۰۳_۱۱۳۹۱۶ ۲۰۱۸۰۱۰۲_۱۸۰۰۱۵ ۲۰۱۸۰۱۰۳_۰۹۴۸۱۸

bdr

bdr

۲۰۱۷۱۲۳۰_۱۶۴۱۴۸ - Copy ۲۰۱۷۱۲۲۸_۱۹۳۱۳۲ - Copy ۲۲ - Copy

لینک کوتاه خبر جهت اشتراک گذاری : http://www.samaram.ir/?p=21855

كلمات كليدي: ,

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP