تاریخ انتشار:۰۹ دی ۱۳۹۶در ۱۰:۲۸ ق.ظ کد خبر:21693

سالروز حماسه ۹ دیماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ، گرامی باد.

  به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،فرمانده نیروی مقاومت بسیج سمیرم گفت :حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و ...

 

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،فرمانده نیروی مقاومت بسیج سمیرم گفت :حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید . حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد. روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید

 

جواد فصیحی افزود :مهم‌ترین دستاورد حماسه ۹ دی ،حفظ وحدت و یکپارچگی ملت که همچون دیگر ایام در کنار هم قرار گرفته و توطئه دشمنان و استکبار جهانی که اصل نظام را هدف قرار داده بود را خنثی کردند مهمترین دستاورد این حضور پرشور و به‌موقع بود.

فصیحی بیان کرد :مهمترین عامل در شکل‌گیری حماسه بزرگ ۹ دی در اصل، رهبری بی‌نظیر مقام معظم رهبری بوده است که طی آن مردم نیز به تکلیف خود با لبیک گفتن به ندای امام و مقتدایشان عمل کرده و به‌نوعی با ایشان و آرمان‌های انقلاب تجدید بیعتی دوباره داشتند.

وی خاطر نشان کرد :ملت ایران همواره آماده لبیک به ندای رهبر و مقتدای خویش اند چنان که در حوادث تاریخی چون تسخیر لانه جاسوسی که امام راحل از آن به انقلاب دوم یاد کردند با بصیرتی مثال زدنی به قلب فتنه حمله و آن را نابود کردند.ملت ایران در جنگ تحمیلی ۸ ساله در برابر تمام دنیای غرب از کشور و آرمان خود دفاع کردند و اکنون نیز با تقدیم شهدای مدافع حرم پای بیعت خود با رهبری محکمتر از همیشه ایستاده و فتنه گران را کنار می زنند.

لینک کوتاه خبر جهت اشتراک گذاری : http://www.samaram.ir/?p=21693اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP