تاریخ انتشار:۰۹ دی ۱۳۹۶در ۹:۱۵ ق.ظ کد خبر:21680

هیچ فتنه ای نمی تواند ارادت مردم را به ولایت کم کند

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،رییس اداره تبلیغات اسلامی سمیرم در همایش مردمی قبل از خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت : بصیرت و شناخت مردم در  روز نهم دی ماه نشان داد که همیشه مدافع و پشتیبان ولایت فقیه هستند و هیچ ...

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،رییس اداره تبلیغات اسلامی سمیرم در همایش مردمی قبل از خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت : بصیرت و شناخت مردم در  روز نهم دی ماه نشان داد که همیشه مدافع و پشتیبان ولایت فقیه هستند و هیچ فتنه ای نمی تواند ارادت انها را به ولایت  کم کند .

حجت الاسلام والمسلمین میثم آقایی افزود : دشمنان در سال ۸۸ می خواستند که بین مردم و ولایت فاصله ایجاد کنند ولی بصیرت و هوشیاری ملت ولایتمدار ایران و رهبر فرازانه انقلاب نقشه های آنها را خنثی کرد .

میثم آقایی بیان کرد : امام خمینی(ره) بعد از قرنها فریاد حکومت الله را در جهاد سر داد که شرق و غرب را به چالش کشید و دشمنی ها از غرب و شرق جهان علیه این انقلاب شروع شد .

آقایی بیان کرد : جنگ نظامی ، تهدید و تحریم را بر علیه ایران به کار بستند تا نظام را براندازند ولی موفق نشدند تا اینکه در سال ۸۸ فتنه ای را به پا و حرمت عاشورای حسینی را شکستند که به ارزشهای نظام اسلامی خدشه وارد کنند ولی  بصیرت مردم مانع از کار دشمنان شد .

وی اظهار کرد ” ماهواره ها ، دلارهای نفتی ، شبکه هایی اینترنتی هر روز در حال این هستند که با جدا کردم مردم از ولایت فقیه پایه های نظام اسلامی را ضعیف و نابود کنند .

وی به گروهک تروریستی داعش اشاره کرد و گفت: هدف دشمنان از راه اندازی گروه داعش نابود کردن نظام جمهوری اسلامی ایران بود که الحمداالله با رشادتها و جانفشانی رزمنده گان اسلام و رهنمودهای مقام معظم رهبری این گروهک تروریستی نابود شد

لینک کوتاه خبر جهت اشتراک گذاری : http://www.samaram.ir/?p=21680

كلمات كليدي: , ,

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP