تاریخ انتشار:۰۶ دی ۱۳۹۶در ۸:۳۶ ب.ظ کد خبر:21662

نهم دی ماه سالروز تجدید میثاق ملت با ولایت فقیه است

نهم دی ماه سالروز تجدید میثاقملت با ولایت فقیه است. درک و بصیرت یافتن جزیی از مردم دوباره آنها را به دامن اسلام اصیل و انقلاب برگرداند. گرچه بعضی خواص بی مغز هنوز هم درک نکرده اند یا نخواسته اند درک کنند و لو در سمت های ...

نهم دی ماه سالروز تجدید میثاقملت با ولایت فقیه است.
درک و بصیرت یافتن جزیی از مردم دوباره آنها را به دامن اسلام اصیل و انقلاب برگرداند.
گرچه بعضی خواص بی مغز هنوز هم درک نکرده اند یا نخواسته اند درک کنند و لو در سمت های جدید و قیافه جدید باشند .آری بازهم مردم جلوتر از مدعیان فهم هستند.
فتنه و فتنه گرها در حالت خوشبینانه در دام ابلیس زمان افتادند و حق بود که بفهمند که نفهمیدند و در جهل مرکب ابدالدهر بماندند یا دانسته در جبهه کفر و شیطان بزرگ شمشیر زدند که در این صورت ایمان گذشته انها اگر هم داشته باشند بازهم حبط خواهد شد و بر باد خواهد رفت.
شاید هر گاه میفهمیدند برمی گشتند آغوش کریمانه انقلاب انها را در بر می گرفت اما هیهات هیات که شیطان ایادی و یاران خود را اجازه دهد که برگشت کنند.
علمدار با بصیرت و پرچم دار انقلاب بارها مسیر روشن و خورشید روشن را نشان داد اما کوردلان بی مغز متعصبان باطل گرا چیزی را نمیبینند و لو خورشید فروزان باشد.
البته همیشه شب به آخر میرسد و سیاهی برای شب خواهد ماند و روشنانی رخ نمایان خواهد کرد.
خدایا مارا مدافعان حریم ولایت کن که حتی اگر منافع مان هم در خطر بود و وعده حکومت کوفه و بصره داده بودند بازهم از راه علی جدا نشویم.

بازهم تاریخ مجددا به تصویر کشید که ولو یار پیامبر باشی و شمشیر برایش بزنی ولی از راه علی جدا بشوی بازهم بی ولایتی و اخرتی بی ابرو چون طلحه خواهی داشت.

حجت الاسلام میثم آقایی رئیس اداره تبلیغات اسلامی

 

 

لینک کوتاه خبر جهت اشتراک گذاری : http://www.samaram.ir/?p=21662

كلمات كليدي: , ,

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP