تاریخ انتشار:۲۰ آذر ۱۳۹۶در ۹:۴۶ ق.ظ کد خبر:21435

مسابقات ورزشی به مناسبت هفته وحدت در سمیرم برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری سام آرام مسابقات ورزشی به مناسبت هفته وحدت در سمیرم برگزار شد. به گزارش رئیس هیأت فوتبال شهرستان سمیرم از سری مسابقات جام آسیا ویژن این هیأت روز جمعه  میزبان تیم فوتبال قهرمانان سازان نائین بود . داوری این مسابقه بر عهده ...

 

به گزارش پایگاه خبری سام آرام مسابقات ورزشی به مناسبت هفته وحدت در سمیرم برگزار شد.
به گزارش رئیس هیأت فوتبال شهرستان سمیرم از سری مسابقات جام آسیا ویژن این هیأت روز جمعه  میزبان تیم فوتبال قهرمانان سازان نائین بود . داوری این مسابقه بر عهده آقایان میثم رفیعی ، رضا شریعت و مهدی عابدپور بو د ونهایتا با تساوی ۲ بر ۲ این دیدار به پایان رسید .
همچنین در همین تاریخ در دیداری دیگر تیم فوتبال ساحل سمیرم با تیم عرفان شهر گز در ورزشگاه شهید چمران این شهر دیدار کرد که در پایان این مسابقه نیز با نتیجه ۲ بر ۲ به اتمام رسید .

شرکت تیم فوتسال سمیرم در مسابقات لیگ فوتسال استان
به گزارش هیأت فوتبال سمیرم تیم فوتسال سام آرام سمیرم با تیم فوتسال پاسارگاد لنجان در سالن شهدای دهاقان دیدار کرد که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم پاسارگاد لنجان خاتمه یافت .

شرکت تیم بدنسازی و پرورش اندام در مسابقات قهرمانی باشگاههای استان
به گزارش رئیس هیأت بدنسازی سمیرم تیم بدنسازی باشگاه اکسیژن سمیرم در مسابقات پرس سینه قهرمانی باشگاههای استان حضور پیدا نمود .
این مسابقات در محل سالن تختی اصفهان و با حضور تیم های باشگاهی استان برگزار شد که در پایان از تیم سمیرم حسین موسوی در دسته ۵۶ کیلوگرم در رده سنی نوجوانان مقام اول ، حمید نعمت اللهی در دسته ۶۷ کیلوگرم مقام اول و در دسته ۷۵ کیلوگرم رده سنی بزرگسالان یونس کریمی مقام دوم را از آن خود نمود . ضمنا نفرات اول هر وزن در این رقابتها به مسابقات کشوری راه پیدا می نمایند .

حضور آقای صفایی دیبر هیأت ورزشهای روستایی و بازیهای بومی و محلی در شهرستان سمیرم
به گزارش هیأت ورزشهای روستایی و بازیهای بومی و محلی شهرستان سمیرم دبیر هیأت مذکور با حضور در شهرستان سمیرم از روستای کره دان ، پهلوشکن ، کهنگان ،رهیز ، گنجگان ، چهار راه و سیور از توابع شهرستان سمیرم بازدید نمودند در این بازدید صفایی قول مساعد ت دادند جهت تجهیز و ایجاد امکانات خانه های ورزش روستایی اقدام نمایند .

مسابقات فوتسال گرامیداشت هفته وحدت – شهر حنا
به گزارش هیات ورزش های همگانی شهر حنا به مناسبت هفته وحدت یک دوره مسابقات فوتسال آقایان در رده ستی جوانان با حضور شش تیم در سالن کوثر این شهر برگزار گردید و در پایان با برتری تیم شهدای شهر حنا به پایان رسید .و به آنها حکم و مدال اهداء شد .

photo_2017-12-09_12-37-05 photo_2017-12-09_14-14-49 photo_2017-12-09_14-14-59 photo_2017-12-09_12-37-53 photo_2017-12-09_12-37-13 photo_2017-12-09_12-36-59


ارسال نظر

Go to TOP