تاریخ انتشار:۰۷ آذر ۱۳۹۶در ۸:۳۷ ق.ظ کد خبر:21184

سرهنگ فصیحی : بسیج یک نهاد مردمی است

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم در جمع نمازگزاران جمعه به مناسبت هفته بسیج گفت : بسیج یک نهاد مردمی است که دشمنان در صدد هستند این نهاد مردمی را ضعیف و خدشه دار کنند . سرهنگ فصیحی بیان کرد دشمنان ...

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم در جمع نمازگزاران جمعه به مناسبت هفته بسیج گفت : بسیج یک نهاد مردمی است که دشمنان در صدد هستند این نهاد مردمی را ضعیف و خدشه دار کنند .

سرهنگ فصیحی بیان کرد دشمنان نظام و انقلاب می دانند که بسیج یک نهاد خوجوش و از دل مردم است و بدون هیچ چشم داشتی در  راه حفظ و حراست از ارامانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی می کوشند .

وی بیان کرد دشمنان نظام سالیان زیادی است که ترفندهای مختلفی از جمله جنگ ، تحریم و جنگ نرم  را بر علیه نظام اسلامی به کار بسته اند که این ترفندها با هوشیاری نیروهای بسیجی در هم شکسته است .

وی به فتنه سال ۸۸ اشاره کرد و گفت عده ایی از افراد جامعه اسم فتنه ۸۸ که می اید ناراحت می شوند در صورتی که هدف فتنه براندازی نظام و دست بیگانگان پشت این فتنه ها بود .

فصیحی اظهار کرد : حضور مردم به خصوص نوجوانان و جوانان در عرصه های مختلف برنامه های بسیج با شور و اشتیاق نشان از علاقه و اعتماد مردم جامعه به بسیج و بسیجی است .

سرهنگ فصیحی بیان کرد امروزه یکی از مهمترین تهدیدات دشمن جنگ نرم علیه نظام اسلامی است که دشمن در صدد ازجنگ نرم خود را از درون چهارچوب خانواده شروع کند و چهارچوب خانواده ایرانی را به فساد بکشد .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بیان کرد دشمنان با دو هزار ماهواره با راههای مختلف در حال تبلیغات غلط بر عیله فرهنگ ایرانی اسلامی و خدشه دار کردن بسیج این نهاد مردمی در نظام اسلامی هستند .


ارسال نظر

Go to TOP