تاریخ انتشار:۰۷ آذر ۱۳۹۶در ۸:۴۲ ق.ظ کد خبر:21145

مسابقات ورزشی گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان سمیرم

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مسابقات ورزشی در شهرستان سمیرم برگزار شد. برگزاری مسابات تیراندازی با تفنگ بادی گرامیداشت در شهر ونک به گزارش هیئت ورزشهای همگانی شهر ونک به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج یک دوره مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی ...

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مسابقات ورزشی در شهرستان سمیرم برگزار شد.

برگزاری مسابات تیراندازی با تفنگ بادی گرامیداشت در شهر ونک
به گزارش هیئت ورزشهای همگانی شهر ونک به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج یک دوره مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی در رده سنی بزرگسالان و جوانان در تاریخ ۳/۹/ ۹۶ در این شهر برگزار گردید . در این مسابقات بیش از ۵۰ نفر از علاقمندان شرکت نمودند که د ر پایان در رده سنی بزرگسالان ماجد رضایی ، محمد عقدکی و علیرضا نقدی و در رده سنی جوانان امیر حسین رضایی ، مهدی قاسمی و یاسین عقدکی به ترتیب مقامهای اول تاسوم را از آن خود نمودند .

شرکت تیم دو صحرانوردی سمیرم در مسابقات استانی
تیم دوی صحرانوردی شهرستان سمیرم به سرپرستی آقای احمدرضا طایی در تاریخ ۳/۹/۹۶ در مسابقات استانی شرکت نمودند تعداد ۶۰ ورزشکار در قالب چند تیم در این مسابقات به رقابت پرداختند که در پایان یوسف نوروزی ، وحید نظیفی از تیم سمیرم به ترتیب مقام دوم و سوم و محمدرضا صاعدی مقام سیزدهم را از آن خود نمود . د رپایان تیم سمیرم به مقام دوم تیمی این رقابت دست پیدا نمود .

برگزاری مسابقات فوتبال آسیا ویژن به میزبانی شهرستان سمیرم .
به گزارش هیئت فوتبال سمیرم در تاریخ ۲/۹/۹۶از سری مسابقات فوتبال آسیاویژن دو تیم وحدت سمیرم و منتخب طلوع فجر اصفهان در زمین چمن ورزشگاه شهید صابری به رقابت پرداختند که تیم سمیرم با نتیجه یک بر صفر تیم طلوع فجر را شکست داد.

 

photo_2017-11-25_14-14-39 photo_2017-11-25_14-12-35 photo_2017-11-25_14-11-11


ارسال نظر

Go to TOP