تاریخ انتشار:۰۵ آذر ۱۳۹۶در ۱:۵۵ ب.ظ کد خبر:21124

گردهمایی بسیجیان شهرستان سمیرم به روایت تصویر

به گزارش پایگاه خبری سام آرام بسیجیان شهرستان سمیرم به مناسبت سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی (ره) گرد هم جمع شدند . امام جمعه سمیرم در جمع بسیجیان این شهرستان گفت : نظام مقدس جمهوری اسلامی برگرفته از تفکر بسیج است . حجت السلام والمسلمین ...

به گزارش پایگاه خبری سام آرام بسیجیان شهرستان سمیرم به مناسبت سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی (ره) گرد هم جمع شدند .

امام جمعه سمیرم در جمع بسیجیان این شهرستان گفت : نظام مقدس جمهوری اسلامی برگرفته از تفکر بسیج است .

حجت السلام والمسلمین دهقانی افزود : یک انسان بسیجی همیشه در راه حق و حقیقت گام بر می دارد و گام نهادن در راه اهداف نظام اسلامی نشان از شناخت  و بصیرت بسیجی است .

دهقانی  بیان کرد : انسانی که فریاد مظلومین جهان را پاسخگو است یک انسان با تفکر بسیجی است که حق را می شناسد و می داند باید به فریاد مظلوم در هر جای دنیا باید رسید .

وی اظهار کرد امروزه هجمه های دشمن از طریق مختلف از جمله فضای مجازی ، رسانه ها  ، ماهواره ها بر علیه این نیروی مردمی فعال است پس باید بسیجیان همانند گذشته مواظب جنگ نرم دشمن و تهاجم فرهنگی بر علیه کشورمان باشند .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم هم گفت : همت و تفکر بسیجی دیگر اجازه نخواهد داد که فتنه هایی مانند فتنه سال ۸۸ در کشور تکرار و آرامش مردم و نظام را بر هم بزند  .

سرهنگ فصیحی افزود  هدف از تجمع و گردهمایی بسیجیان زمینه سازی برای ظهور امام زمان عج است .

وی بیان کرد : تشکیل تشکلهای مردمی در کشورهای مختلف از جمله عراق ، سوریه و یمن و دیگر کشورها برای مبارزه با تروریسم بر گرفته از تفکر بیسج در ایران است .

در این گردهمایی کیله نیرو های بسیجی از اقشار مختلف مردمی اداری و گردانهای بسیجی شرکت کردند .

گزارش تصویری

۴۳۸۷۱۷۹۴۵_۳۶۹۰۳ ۴۳۸۷۱۸۲۱۶_۵۹۸۴ ۴۳۵۸۲۶۰۷۱_۲۴۴۸۰۱ ۴۳۵۸۰۸۷۶۶_۲۴۳۷۹۸ ۴۳۸۷۱۵۴۰۹_۶۰۳۹ ۴۳۵۸۳۶۶۰۶_۲۴۳۰۵۶ ۴۳۸۹۱۹۸۴۳_۳۷۰۹۱ ۴۳۸۳۱۶۶۴۷_۹۲۰۸۹ ۴۳۵۵۰۶۸۹۰_۲۰۰۸۸۵ ۴۳۸۷۱۰۹۵۵_۳۷۳۶۵ ۴۳۸۸۱۲۷۸۰_۶۰۰۹ ۴۳۸۳۱۸۱۲۷_۹۲۸۱۵ ۴۳۵۸۳۸۷۴۷_۲۴۲۷۷۳ ۴۳۵۸۰۹۱۰۸_۲۴۴۹۲۵ ۴۳۵۸۲۱۴۴۲_۲۴۵۲۷۲ ۴۳۸۹۱۸۰۳۴_۳۷۸۹۶ ۴۳۵۸۰۳۳۶۶_۲۴۳۵۱۸ ۴۳۵۸۲۰۸۷۳_۲۴۴۲۷۵ ۴۳۸۷۱۳۲۳۳_۳۷۰۶۰

لینک کوتاه خبر جهت اشتراک گذاری : http://www.samaram.ir/?p=21124

كلمات كليدي: ,

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP