تاریخ انتشار:۲۵ آبان ۱۳۹۶در ۹:۵۴ ق.ظ کد خبر:20991

روزهای ماندگار وفراموش نشدنی در سمیرم

به گزارش پایگاه خبری سام آرام، سرهنگ فصیحی فرمانده ناحیه مقاومت سمیرم ضمن تسلیت به مردم سوگوارحادثه زلزله اخیر گفت: این روزها ، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست ، روزهای کمک ویاری به هم وطنان اسیب دیده در غرب کشور عزیزمان ...

به گزارش پایگاه خبری سام آرام، سرهنگ فصیحی فرمانده ناحیه مقاومت سمیرم ضمن تسلیت به مردم سوگوارحادثه زلزله اخیر گفت: این روزها ، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست ، روزهای کمک ویاری به هم وطنان اسیب دیده در غرب کشور عزیزمان است.
سرهنگ دوم پاسدار فصیحی بیان کرد :مردم غیرتمند شهر وروستا در سمیرم با تمام وجود تلاش کردند و هر انچه درتوان داشتند درطبق اخلاص قراردادند وکمکهای خود را برای مردم زلزله زده اهدا کردند .
وی بیان کرد :مردم شهرستان سمیرم که هنوز حال هوای انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی است در روز گذشته کمکهای زیادی برای اعزام به مناطق حادثه دیده گسیل داشتند که این اقدام غیرتمندانه جای تشکر فراوان دارد.

وی افزود :سه دستگاه کامیونت از کمکهای مردم بارگیری شد وایستگاه جمع اوری کمکهای مردمی کماکان در میدان شهدای شهر سمیرم پا برجاست وهمشهریان عزیز میتوانند برای اهدا کمکهای خود به محل مشخص شده مراجعه کنند .

 


ارسال نظر

Go to TOP