تاریخ انتشار:۲۳ آبان ۱۳۹۶در ۱۱:۵۷ ق.ظ کد خبر:20968

جمعیت هلال احمرشهرستان سمیرم آماده دریافت کمکهای مردمی به مناطق زلزله زده می باشد

  به گزارش سام آرام پایگاه خبری سمیرم،سید نورمحمدموسوی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سمیرم گفت: مردم نوعدوست شهرستان سمیرم برای کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را واریز و اهدا کنند. سیدنورمحمد موسوی درباره نحوه کمک های ...

 

به گزارش سام آرام پایگاه خبری سمیرم،سید نورمحمدموسوی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سمیرم گفت: مردم نوعدوست شهرستان سمیرم برای کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را واریز و اهدا کنند.

سیدنورمحمد موسوی درباره نحوه کمک های مردمی جهت زلزله زدگان کرمانشاه گفت: با توجه به بروز زمین لرزه در مناطق غربی کشور به ویژه در استان کرمانشاه که منجر به جان باختن ، مصدوم و بی سرپناه شدن تعدادی زیادی از هموطنان شده و پیرو منویات رهبر معظم انقلاب بر حمایت همه جانبه از آسیب دیدگان،، جمعیت هلال احمر نیز در این راستا قدم بر می دارد.
وی اظهار کرد: بر این اساس این سازمان در راستای اهداف بشر دوستانه خود وظیفه دارد، با بهره گیری از همت و توان بالقوه خیرین ، داوطلبان و مردم و برای حمایت و همدردی با همنوعان و مردم آسیب دیده نسبت به برگزاری فراخوان جذب کمک های مردمی به صورت نقدی و غیر نقدی اقدام کند.
موسوی افزود: بنابراین فراخون عمومی و اختصاصی جمع اوری کمک های نقدی و غیر نقدی برای مردم زلزله زده استان کرمانشاه و مناطق غربی در بازه زمانی ۲۳ آبان لغایت چهار آذر امسال انجام می گیرد.
موسوی ادامه داد: رویکرد این فراخوان بر جمع آوری کمک های مردمی نقدی و غیر نقدی بوده و تاکید می شود برای حفظ کرامت انسانی از اهداءهر گونه مواد فاسد شدنی و مستعمل اجتناب شود.
وی تاکید کرد: همشهریان عزیز می توانند کمک های نقدی را با شماره حساب ۹۹۹۹۹در بانک های ملت، صادرات، مسکن، دی،تجارت، سپه،پارسیان، شهر و اینده و به شماره حساب های بانک ملی ، ملت نیز واریز کنند.

موسوی در ادامه این مسئول همچنین لیست اقلام مورد نیاز برای کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه را شامل ،پتوی سالم و تمیز، لوازم گرمایشی ، چادر ، کنسرو و خشکبار و آب معدنی ، لوازم بهداشتی ،شیر خشک و وسایل بهداشتی نوزاد اعلام کرد که شهروندان می توانند کمک ها را به جمعیت هلال احمر شهرستان تحویل دهند.


ارسال نظر

Go to TOP