تاریخ انتشار:۲۲ آبان ۱۳۹۶در ۸:۴۲ ق.ظ کد خبر:20945

سقف تسهیلات مشاغل خانگی به بیست میلیون تومان رسید

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،مدیر کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در جلسه کارگروه اشتغال سمیرم گفت : تعاونی توسعه عمران سمیرم با هدف توزیع عادلانه ثروت و ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان تشکیل می شود . محسن نیرومند افزود : ...

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،مدیر کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در جلسه کارگروه اشتغال سمیرم گفت : تعاونی توسعه عمران سمیرم با هدف توزیع عادلانه ثروت و ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان تشکیل می شود .

محسن نیرومند افزود : استعدادها و زمینه هایی در این شهرستان وجود دارد که نبود تعاونی طی چند سال گذشته باعث شده مردم خسارت زیادی ببینند .

وی بیان کرد : این تعاونی با مشارکت نیم درصد از مردم شهرستان تشکیل می شود و افرادی که در این تعاونی عضو می شوند باید شرایط لازم برای عضویت را داشته باشند .

نیرومند تصریح کرد : افراد موسس این تعاونی ها از بین نخبگان  ، معتمدین و افراد باتجربه  می باشد که مردم به این افراد اعتماد داشته و از سیاسی کاری به دور  باشند .

وی به مبحث اشتغال در شهرستان سمیرم اشاره کرد و گفت : در حوزه اشتغال برای پرداخت تسهیلات هیچ محدودیتی نداریم و به افراد متقاضی که قصد ایجاد اشتغال در زمینه های مختلف دارند تسهیلات پرداخت می شود .

نیرومند خاطر نشان کرد :سقف تسهیلات مشاغل خانگی به بیست میلیون تومان رسیده است .

وی بیان کرد نرخ بیکاری در شهرستان سمیرم ۵/۱۳ درصد است که باید تلاش کنیم این نرخ را با تشکیل تعاونی ها پایین بیاوریم .

وی تصریح کرد اگر هدف افراد در تشکیل تعاونی سود اوری باشد این تعاونی موفق نمی شود بلکه باید در این تعاونی ها اشتغال پایدار مد نظر قرار گیرد .

در پایان مدیر کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به همراه فرماندار و مسئولین از مسکن مهر  سمیرم بازدید کردند .

 

فاطمه نجفی/

۲۰۱۷۱۱۱۱_۱۵۱۰۲۱_HDR ۲۰۱۷۱۱۱۱_۱۵۰۷۱۵_HDR ۲۰۱۷۱۱۱۱_۱۵۰۴۵۴_HDR ۲۰۱۷۱۱۱۱_۱۵۰۴۴۴_HDR ۲۰۱۷۱۱۱۱_۱۵۰۴۳۲_HDR ۲۰۱۷۱۱۱۱_۱۵۰۳۵۵_HDR ۲۰۱۷۱۱۱۱_۱۵۰۴۰۲_HDR ۲۰۱۷۱۱۱۱_۱۵۰۴۱۸_HDR

لینک کوتاه خبر جهت اشتراک گذاری : http://www.samaram.ir/?p=20945

كلمات كليدي: ,

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP