تاریخ انتشار:۱۵ آبان ۱۳۹۶در ۹:۲۶ ق.ظ کد خبر:20802

دیدار رئیس بنیاد شهید ومسئولین با خانواده شهید دانش آموز قربان علی محمودی

  به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، به مناسبت روز دانش آموز ،رئیس بنیاد شهید به همراه بخشدار مرکزی ،مدیر حوزه هنری شهرستان سمیرم ،شهردار و شورای شهر ونک ، باخانواده شهید دانش آموز قربانعلی محمودی دیدار کردند. علی رفیعی با اشاره به ۱۳ آبان گفت :سیزده ...

 

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، به مناسبت روز دانش آموز ،رئیس بنیاد شهید به همراه بخشدار مرکزی ،مدیر حوزه هنری شهرستان سمیرم ،شهردار و شورای شهر ونک ، باخانواده شهید دانش آموز قربانعلی محمودی دیدار کردند.

علی رفیعی با اشاره به ۱۳ آبان گفت :سیزده آبان که در مبارزه و قیام دانش آموزان متعهد و بیدار بر ضد رژیم شاه و حامیان آن به ویژه استکبار جهانی ریشه دارد، نشانه آن است که این قشر آگاه و متعهد، در راه رسیدن به اهداف والا و عظیم انقلاب اسلامی، چه در زمان طاغوت و چه پس از پیروزی شکوه مند انقلاب اسلامی، از هیچ کوششی فروگذار نکرده است.

رفیعی در مقام شهدا با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری  افزود :عظمت ما به خاطر شهادت جوانان و فرزندان این ملت است.

در پایان با حضور در خانواده چند نفر  از ایثارگران شهر ونکباایثارگران دیدار  وگفتگو کردند.

نام و نام خانوادگی شهید: قربانعلی محمودی

فرزند : شعبانعلی

تاریخ تولد : ۳۰/۴/۱۳۵۱

محل تولد : ونک سمیرم

تاریخ شهادت : ۸/۱۲/۶۵

محل شهادت : شلمچه

شهادت در عملیات : کربلای ۵

وضعیت تاهل : مجرد

نام یگان: لشکر ۱۴ امام حسین (ع)- گردان امام حسین (ع)

علت شهادت : اصابت ترکش

آخرین مسئولیت : تدارکات- تک تیر انداز

میزان تحصیلات :  اول رشته فرهنگ و ادب

شغل : دانش آموز

مزار شهید : گلزار شهدای ونک

پیام شهید :

محافظ ارزش های اسلامی پیرو خط ولایت فقیه باشید

قربانعلی در۳۰ تیرماه سال ۱۳۵۱ به دنیا آمد . تولد او مقارن با شب عید قربان بود و به همین دلیل نام او را قربانعلی گذاشتیم .  پسر اول بود . تحصیلات ابتدایی خود را در مدرسه مفتح ونک و دوران راهنمایی را نیز در مدرسه ابن سینا به پایان برد . سال ۶۵ وارد دبیرستان شهید بهشتی سمیرم شد . او به دور از خانواده مشغول  تحصیل گردید و روزهای پنج شنبه و جمعه جهت کمک به خانواده به ونک باز  می گشت.

فاطمه نجفی /

۲۰۱۷۱۱۰۵_۱۵۲۴۲۳_HDR ۲۰۱۷۱۱۰۵_۱۵۲۴۳۳_HDR ۲۰۱۷۱۱۰۵_۱۵۵۲۲۱_HDR ۲۰۱۷۱۱۰۵_۱۵۵۲۲۵_HDR ۲۰۱۷۱۱۰۵_۱۵۵۴۵۱_HDR ۲۰۱۷۱۱۰۵_۱۶۱۲۰۰_HDR ۲۰۱۷۱۱۰۵_۱۶۱۲۰۴_HDR ۲۰۱۷۱۱۰۵_۱۶۵۷۳۰_HDR ۲۰۱۷۱۱۰۵_۱۷۳۷۰۲_HDR


ارسال نظر

Go to TOP