تاریخ انتشار:۰۸ آبان ۱۳۹۶در ۱۲:۰۴ ق.ظ کد خبر:20494

مسابقات ویژه هفته تربیت بدنی در شهرستان سمیرم

  به گزارش پایگاه خبری سام آرام به مناسبت هفته تربیت بدنی مسابقاتی در سراسر شهرستان بر گزار شد. مسابقات بدمینتون هیئت بدمینتون شهرستان سمیرم با همکاری اداره ورزش و جوانان اقدام به برگزاری مسابقات بدمینتون نمود . این رقابتها در دو بخش دوبل و سینگل با حضور تعداد ...

 

به گزارش پایگاه خبری سام آرام به مناسبت هفته تربیت بدنی مسابقاتی در سراسر شهرستان بر گزار شد.

مسابقات بدمینتون
هیئت بدمینتون شهرستان سمیرم با همکاری اداره ورزش و جوانان اقدام به برگزاری مسابقات بدمینتون نمود .
این رقابتها در دو بخش دوبل و سینگل با حضور تعداد ۲۲ ورزشکار در محل سالن ۱۷ شهریور برگزار شد که در پایان در
بخش دوبل :
سید مصطفی قائم مقامی و سید علی فلسفی : مقام اول
حامد باقری و محمد طغرایی : مقام دوم
پوریا آصفی و علیرضا آصفی : مقام سوم
و در بخش سینگل:
محمد امین افشاری ، جواد طغرایی و مهدی پایدار به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب نمودند .

مسابقات دو ومیدانی
هیئت دو ومیدانی شهرستان سمیرم با همکاری اداره ورزش و جوانان  اقدام به برگزاری یک دوره مسابقات دو ومیدانی سه گانه نمود .
این مسابقات در رشته های دو ۱۰۰ متر ، دو ۲۰۰ مترو پرتاب دیسک در محل ورزشگاه شهید صابری برگزار گردید .
تعداد ۳۵ نفر ورزشکار در این رقابتها حضور داشتند که در پایان نفرات اول تا چهارم به شرح ذیل مشخص و موفق به دریافت حکم قهرمانی شدند .
فرشید جعفری۲-محمد هادی صیاد زاده ۳-محمد امین منصورزاده ۴-مصطفی قائم مقامی

کوهگشت بانوان
در راستای توسعه فرهنگ ورزش و سلامت بانوان در جامعه هیئت ورزشهای همگانی شهر با همکاری اداره ورزش و جوانان اقدام به برگزاری همایش پیاده روی نمودند . این همایش که بیش از ۵۰ نفر از بانوان در آن حضور داشتند در مسیری به طول ۸۰۰ متر در دامنه های کوه بهرز سمیرم برگزار گردید .

مسابقات دوی صحرانوردی
هیئت دو ومیدانی شهرستان سمیرم با همکاری اداره آموزش و پرورش به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش یک دوره مسابقه دو صحرانوردی به مسافت ۵ کیلومتر با حضور ۵۰ نفر از ورزشکاران در جاده سمیرم ونک برگزار نمود . و نهایتا به نفرات اول تا سوم جوایزی اهداء شد .
مسابقات ژیمناستیک
هیئت ژیمناستیک سمیرم با همکاری اداره ورزش و جوانان اقدام به برگزاری یک دوره مسابقات ژیمناستیک در محل سالن ۲۲ بهمن شهرستان سمیرم نمود .
در این مسابقه ۲۰ نفر از نونهالان حضور داشتند و در پایان به همه شرکت کنندگان هدایایی کوچکی به رسم یادبود و تشویق و ترغیب آنها به ورزش اهداء شد .

مسابقات اسکیت
هیئت اسکیت شهرستان سمیرم با همکاری اداره ورزش و جوانان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش یک دوره مسابقات اسکیت با حضور ۲۸ نفر از بانوان در تایخ ۲۶/۷/۹۶ در محل سالن شهید فلسفی سمیرم برگزار نمود .
در پایان به نفرات اول تا سوم جوایزی به رسم یادبود اهدا شد .

طناب کشی بانوان
هیئت انجمن های ورزشی سمیرم با همکاری اداره ورزش و جوانان اقدام به برگزاری مسابقات طناب کشی نمود . این مسابقات در محل سالن شهید فلسفی با حضور ۷ تیم در تاریخ ۲۷/۷/۹۶ برگزا شد .
ک در پایان تیمهای ذیل مقامهای اول تا سوم را کسب و به آنها حکم قهرمانی و جوایزی اهدا شد .
تیم کوثر
تیم عفاف
تیم باران

مسابقات بدنسازی
به مناسبت هفته تربیت بدنی یک دوره مسابقات بارفیکس در محل باشگاه بدنسازی فرنیا سمیرم برگزار شد
در این مسابقات بیش از ۴۰ نفر از ورزشکاران حضور داشتند و در پایان بابک آقایی مقام اول ، امین نادری مقام دوم ، مهران بهرامیان و نیما صاعدی مشترکا مقام سوم این رقابتها را کسب نمودند .
باشگاه بدنسازی فرنیا به مناسبتهای مختلف اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی می نماید .

فوتسال بانوان
به گزارش روابط عمومی ادار ورزش و جوانان هیئت فوتبال شهرستان سمیرم در بخش بانوان اقدام به برگزاری یک دوره مسابقات فوتسال نمود .
این مسابقات در سالن ورزشی عدالت و با حضور ۶ تیم برگزار شد که در پایان تیم سام آرام مقام اول این رقابتها را از ان خود نمود .

مسابقات شطرنج
مسابقات هفته تربیت بدنی هیات شطرنج سمیرم در بخش بانوان با سیزده شرکت کننده باسرداوری اقای غلامحسین خسروانی و داوری خانم منصورزاده در پنج دور به روش سوئیسی برگزار شد در پایان خانم لیلا افشاری مقام اول خانم یکتا طایی مقام دوم و خانم فاطمه آقایی مقام سوم را کسب کردند و نیز خانم پارمیس آقایی بهترین بازیکن رده سنی انتخاب شدند.
در بخش آقایان نیز،که با شرکت سیزده بازیکن انجام شد که آقای محسن آقایی مقام اول،ر آقای حسین ستوده مقام دوم و آقای قربانعلی ستوده مقام سوم را کسب کردند همچنین آقای یاسین صابری بهترین بازیکن رده سنی انتخاب شدند.

مسابقات ورزشی مهد کودکها
به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با همکاری هیئت تکواندو یک دوره مسابقات ورزشی ویژه مهد کودکها در سالن تختی سمیرم برگزار گردید .
دراین مسابقات بیش از ۸۰ نفر شرکت داشتند و ضمن پذیرایی از شرکت کنندگان جوایزی به رسم یادبود به آنها اهداشد .

بازدید از سالنهای ورزشی
همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش آقای فلسفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمیرم به همراه مسئول امور ورزش آقایان از سالنهای بدنسازی فرنیا با مدیریت آقای محمد حسین اسدی ، سالن بدنسازی اکسیژن با مدیریت آقای سید سجاد قائم مقامی و سالن تختی با مدیریت خانم شهربانو منصوریان بازدید بعمل آوردند و ضمن تقدیر و تشکر از تلاش این عزیزان در عرصه ورزش با تقدیم گل و شیرینی مراتب سپاس را بجا آوردند .

مسابقات تکواندو آقایان
همزمان با هفته تربیت بدنی هیئت تکواندو شهرستان سمیرم اقدام به برگزاری مسابقات تکواندو نمود . در این مسابقات که در سالن ۲۲ بهمن برگزار شد ۲۰ نفر از هنرجویان از باشگاههای مختلف حضور داشتند و در پایان در رده کمربندهای مختلف نفرات اول تا سوم مشخص و به آنها جوایزی اهداء شد .

مسابقات دوچرخه سواری

هیئت دوچرخه سواری شهرستان سمیرم با همکار ی آموزشگاه دخترانه خدیجه کبری (س) اقدام به برگزاری مسابقات دوچرخه سواری نمود . در این رقابتها بیش از ۵۰ دانش آموز شرکت داشتند و مسیری به طول یک کیلومتر را رکاب زدند و در پایان به نفرات اول تا پنجم جوایزی اهداء گردید .

کوهپیمایی
تیم کوهنوردی شهرستان سمیرم متشکل از۰ ۳ نفر از کوهنوردان ( آقایان و بانوان) به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش برنامه کوهپیمایی در منطقه تنگ زندان به طرف چشمه ناز ونک برگزار نمودند . این برنامه دو روزه بود و از تاریخ ۲۹ الی ۳۰/۷/۹۶ برگزار شد

دارت آموزشگاه شهید اسکندری

مسابقات دارت ویژه کارکنان آموزشگاه شهید اسکندری با همکاری اداره ورزش و جوانان سمیرم برگزار شد . بیش از ۲۰ نفر از پرسنل این آموزشگاه در بخش آقایان و بانوان در این مسابقه حضور رداشتند و در پایان افراد ذیل مقامهای اول تا سوم را کسب و به آنها جوایزی از طرف اداره ورزش و جوانان اهداءگردید .
بخش آقایان : نفر اول : آقای عباسی ، نفر دوم : آقای آقایی، نفر سوم : آقای شهبازی
بخش بانوان : نفر اول : خانم شهبازی ، نفر دوم : خانم صابری

مسابقات طناب کشی شهر ونک
همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش هیئت ورزشهای همگانی شهر ونک یک دوره مسابقات طناب کشی در سالن شهداء این شهر برگزار نمود. در این مسابقات۲۷ نفر در قالب ۴ تیم حضور داشتند و در رده سنی نوجوانان برگزار گردید . که در پایان تیم شهداء شهر ونک مقام اول ، تیم فجر مقام دوم و تیم آموزش و پرورش مقام سوم را کسب نمودند . و به آنها جوایزی اهداء شد .

مسابقات آمادگی جسمانی شهر ونک
تعداد ۳۵ نفر از دانش آموزان در رده سنی نوجوانان در مسابقات آمادگی جسمانی گرامیداشت هفته تربیت بدنی که زیر نظر هیئت ورزشهای همگانی شهر ونک برگزار گردید شرکت نمودند . این مسابقات در سالن شهدا شهر ونک برگزار شد و مقامهای اول تا سوم مشخص و به انها جوایزی اهداء شد .

مسابقه دو صحرانوردی شهر ونک
هیئت ورزشهای همگانی شهر ونک به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش یک دوره مسابقه دو صحرانوردی با حضور ۳۰ نفر از ورزشکاران در رده سنی نوجوانان برگزار نمود . این مسابقه در مسیری به طول ۳ کیلومتر برگزار شد و نفرات اول تا سوم به شرح ذیل مشخص و به آنها لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد :
حسین نوری۲- علی انصاری۳-سید محمدرضا عسگری

مسابقات تنیس روی میز شهر ونک
هیئت ورزشهای همگانی شهر ونک همزمان با هفته تربیت بدنی یک دوره مسابقات تنیس روی میز با حضور ۱۶ ورزشکار در سالن شهداءاین شهر برگزار نمود . در پایان نتایج زیر به دست امد و به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی اهداء گردید :
امید انصاری ۲- حسین انصاری۳- امید قربانی

مسابقات تکواندو شهر حنا
همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش هیئت تکواندو یک دوره مسابقات تکواندو در شهر حنا برگزار نمود . در این مسابقات بیش از ۲ نفر از تکواندو کاران حضور داشتند و در پایان با حضور خانواده های این هنرجویان حکم قهرمانی و جوایزی به نفرات برتر اهدا شد .
نفر اول : احمدرضا کریمی نفر دوم : حسین جوادی نفرسوم : رضا کریمی

مسابقات فوتسال شهر حنا
هیئت ورزشهای همگانی شهر حنا همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش مسابقات فوتسال آقایان را در سالن کوثر این شهر برگزار نمود . در این مسابقات ۴ تیم از شهر حنا ، و روستاهای اطراف حضور داشتند و در پایان تیم اول تا سوم به شرح ذیل مشخص و به آنها حکم و مدال اهدا شد .
مقام اول : تیم امامزاده بی بی ناز بانو و مقام دوم : شهرداری حنا

مسابقات آمادگی جسمانی (استعداد یابی)
همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش یک دوره مسابقات آمادگی جسمانی (استعدادیابی ) در سالن ۱۷ شهریور ورزشگاه شهید صابری سمیرم برگزار شد و افرا ذیل بیشترین امتیاز را کسب نمودند .
حسین آقایی
علی محمدی
رضا شهبازی

مسابقات رزمی جوجیتسو
هیئت جودو شهرستان سمیرم همزمان با هفته تربیت بدنی یک دوره مسابقات بین باشگاهی در رشته جوجیتسو،دربخش نوازا و در رده سنی نونهالان در سالن رزمی مبارز برگزار نمود . نتایج زیر از این رقابتها به دست آمد و به نفرات اول در هر وزن جوایزی از طرف اداره ورزش و جوانان اهداء گردید .
امیرعباس آقایی: مقام اول وزن۴۴+
ابولفضل نجفی : مقام اول وزن ۳۹-
ابولفضل نادری : مقام اول وزن ۴۱+
ایلیاجهاندیده : مقام اول وزن -۳۰
یاسین سلمانیان : مقام اول وزن -۲۵
مسابقات دارت کارمندان

 

در راستای توسعه ورزش و گرامیداشت هفته تربیت بدنی یک دور مسابقات دارت بین کارمندان اداره ورزش و جوانان با حضور کلیه پرسنل در محل سالن اجتماعات این اداره در تاریخ ۳۰/۷/۹۶ برگزار گردید . در پایان این مسابقه به نفرات برتر با حضور رئیس اداره جوایزی اهدا شد .

مسابقات دارت بانوان
هیئت انجمن های ورزشی شهرستان سمیرم با همکاری اداره ورزش و جوانان اقدام به برگزاری یک دور مسابقات دارت در تاریخ ۱/۸/۹۶ در محل سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان نمود .
در این رقابتها ۲۵ نفر شرکت کننده حضور داشتند که در پایان نفرات اول تا سوم مشخص و به انان جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید .
اهداء احکام تکواندو کاران شهر حنا
اهداء احکام تکواندو باشگاه بعثت شهر حنا و قدردانی از بنیانگذار ورزش دفاعی رزمی تکواندو در شهرحنا,,استاد افشاری ,, باحضور رییس ورزش وجوانان شهرستان , حوضه سه نبی اکرم و شورای اسلامی شهر حنا

مسابقات دراز و نشست بانوان
در راستای توسعه سلامت و فرهنگ ورزش با موضوع فراغت و ورزش بانوان در هفته ی تربیت بدنی و ورزش تعداد ۳۵ نفر از بانوان در مسابقات دراز و نشست که در سالن بدنسازی فرنیا برگزار شد شرکت نمودند .در پایان این مسابقات جوایزی به نفرات اول تا سوم اهداء شد.

چند رویداد ورزشی در شهر حنا
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان به مناسبت گرامیداشت هفته ی تربیت بدنی مسابقاتی در رشته تکواندو ، آمادگی جسمانی ، دوی سرعت و طناب زنی در شهر حنا در سالن ورزشی این شهر با حضور بیش از ده ها ورزشکار برگزار شد . که در هر رشته ورزشی نفرات اول تا سوم مشخص و هدایایی به رسم یادبود دریافت نمودند .

همایشت کوهگشت
به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش تعداد ۸۰ نفر از علاقمندان به کوهنوردی در یک همایش کوهگشت شرکت نمودند . این برنامه در تاریخهای ۲۹ الی ۳۰//۷/۹۶ به مدت دو روز به طول انجامید .

مسابقات ورزشی منطقه پادنا
هیئت ورزشهای همگانی منطقه پادنا همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش و همچنین هفته سلامت بانوان اقدام به برگزاری مسابقات مختلف ورزشی نمود . این مسابقات در بخش آقایان و بانوان در رشته های والیبال، هفت سنگ ، طنابزنی ، طناب کشی ، حلقه و فوتسال فوتبال دستی و پرس سینه برگزار شد .
در پایان به نفرات اول تا سوم در هر رشته حکم قهرمانی و هدایایی اهداء گردید .

فاطمه نجفی/

photo_2017-10-23_11-10-21 photo_2017-10-23_07-43-59 IMG_20171018_214719 ۴۳۵۵۰۸۲۷۱_۹۳۸۶۹ ۴۳۴۲۳۴۱۹۹_۲۲۶۸۵۴ ۰۱۳ ۰۱۲ ۰۹ ۰۸ ۰۶ ۰۳ ۰۵ ۰۲ ۰۱


ارسال نظر

Go to TOP