تاریخ انتشار:۲۵ مهر ۱۳۹۶در ۳:۴۰ ب.ظ کد خبر:20346

گاز به چهار روستای بخش پادنا می رسد

به گزارش پایگاه خبری سام آرام نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت : چهار روستای بخش پادنا ازنعمت گاز بهره مند می شوند. دکتر اصغر سلیمی افزود: پیرو جلسات با مدیر گاز استان اصفهان وشهرستان سمیرم جهت مرتفع شدن مشکل گاز رسانی به روستاهای ...

به گزارش پایگاه خبری سام آرام نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت : چهار روستای بخش پادنا ازنعمت گاز بهره مند می شوند.

دکتر اصغر سلیمی افزود: پیرو جلسات با مدیر گاز استان اصفهان وشهرستان سمیرم جهت مرتفع شدن مشکل گاز رسانی به روستاهای خفر ، خینه ، دیلی و دشتبال، مهندس علوی مدیر عامل محترم شرکت گاز به همراه معاونین مهندسی و بهره برداری به شهرستان سمیرم سفر کردند.

سلیمی اظهار داشت :در این سفر مسیرهای مختلف از جمله مسیر بارند- دیلی بازدید شد. نهایتا پس از بازدید میدانی و بررسی جمیع جهات گاز رسانی از مسیر اصلی  سه روستای خفر ، خینه و دیلی و جاده آسفالته مورد تایید قرار گرفت وباتوجه به اینکه مسیر چهار روستای خفر، دیلی، خینه و دشتبال کوهستانی و سخت گذر است مساعدت مسئولین خصوصا اداره راه ومنابع طبیعی را نیز می طلبد.

انجام کار و اقدام به حفاری و خط انتقال در این مسیر نیاز به همکاری بین دستگاهی بویژه با اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سمیرم دارد.

سلیمی تصریح کرد: پراکندگی روستاها در این بخش بالاست اما سرمای هوا در بخش پادنا با توجه به کوهستانی و همجواری با ارتفاعات دنا و زاگرس میانی ضرورت گاز رسانی به این روستاها را دوچندان می کند.

مهندس مصطفی علوی مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان  با بیان اینکه می توان از مسیر اصلی جاده آسفالته این روستاها خط انتقال لوله گاز را عبور داد ابراز امیدواری کرد وگفت : اداره منابع طبیعی در این خصوص مطالعه فوری داشته و نتیجه رابه شرکت گاز اعلام کند.

بخش پادنا به مرکزیت شهر کُمه در منتهی الیه جنوب سمیرم و اصفهان در دامنه دنا و زاگرس میانی واقع شده و روستای خفر آخرین روستای استان اصفهان در این محدوده جغرافیایی است.

‍ فاطمه نجفی/

۴۳۴۱۳۰۱۸۷_۲۶۹۴۱۸


ارسال نظر

Go to TOP