تاریخ انتشار:۲۲ مرداد ۱۳۹۶در ۹:۴۳ ق.ظ کد خبر:19026

مسئولان ازصنایع کوچک حمایت کنند

  به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، فرماندار سمیرم در جلسه شورای اداری با گرامیداشت یاد وخاطره شهید مدافع حرم شهید حججی و آرزوی صحت وسلامت برای مقام معظم رهبری مدظله گفت : محوریت  جلسه شورا اداری موضوع هفته فرهنگی در شهرستان سمیرم می باشد. محمدحسین ...

 

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ، فرماندار سمیرم در جلسه شورای اداری با گرامیداشت یاد وخاطره شهید مدافع حرم شهید حججی و آرزوی صحت وسلامت برای مقام معظم رهبری مدظله گفت : محوریت  جلسه شورا اداری موضوع هفته فرهنگی در شهرستان سمیرم می باشد.
محمدحسین نصرتی بیان کرد : هفته فرهنگی کارکردهای زیادی دارد که مهمترین هدف آن نشاط اجتماعی ومعرفی شهرستان سمیرم می باشد .
وی با اشاره به دهه کرامت افزود : دهه کرامت دهه ای است برای اکرام ،تمرین، و جود وبخشش برای یاد آوری مسیر جاودانه ائمه اطهار که انشاالله خداوند توفیق خدمت در این مسیر را به همه ما عنایت فرمایید.
نصرتی تصریح کرد : امروز روز حمایت از صنایع کوچک می باشد و با توجه به اینکه شهرستان سمیرم صنایع بزرگ ندارد ودارای صنایع تبدیلی ومرتبط با کشاورزی می باشد نیاز به حمایت دارد.وی با اشاره به اینکه اگر شغل پایدار ایجاد شود به مردم خدمت کرده ایم ، از مسئولان خواست در بحث استعلامات ومجوز وتسهیلات دستگیر سرمایه داران ومردم باشند ودلیل عمده آن را اشتغال پایدار و از اهداف اولویت دار در دولتهای متعدد جمهوری اسلامی ایران دانست .
فرماندار سمیرم در ادامه با تبریک روز خبرنگار اظهار داشت : خبرنگاران منادی ازادی وشفافیت هستند جایی که خبرنگاران و رسانه به عنوان رکن چهارم مردم سالاری دینی محدود شوند واجازه فعالیت داده نشود منشأ فساد می شود.من وشما بعنوان مسئول باید در حوزه کاری خود مردم ونمایندگان مردم واصحاب رسانه را ناظر بر اعمالمان بدانیم وهر جا نیاز به شفاف سازی بود استقبال کنید .
محمدحسین نصرتی فرماندار سمیرم در پایان با پرداختن به اعتبارات شهرستان، فرارسیدن روز سمن را به اعضای سمن ها تبریک عرض نمود .
شهرستان سمیرم در ۱۶۵ کیلومتری جنوب غربی استان اصفهان واقع می باشد.

۸۱۱۸۲۱۲۶۳_۱۶۰۸۲۴

لینک کوتاه خبر جهت اشتراک گذاری : http://www.samaram.ir/?p=19026

كلمات كليدي: ,

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP