تاریخ انتشار:۲۲ دی ۱۳۹۵در ۳:۲۷ ب.ظ کد خبر:14105

افتتاحیه اولین دوره آموزش کار آفرینی در شهرستان سمیرم

  به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،  اولین دوره آموزش کار آفرینی در شهرستان سمیرم افتتاح شد. مراسم افتتاحیه  این دوره با حضور فرماندار ،امام جمعه محترم،بخشدارمرکزی ،بسیج عشایری و سازندگی ،اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ،و کلیه ادارات مرتبط روز چهارشنبه ۲۲دی ماه در محل ...

 

به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،  اولین دوره آموزش کار آفرینی در شهرستان سمیرم افتتاح شد.

مراسم افتتاحیه  این دوره با حضور فرماندار ،امام جمعه محترم،بخشدارمرکزی ،بسیج عشایری و سازندگی ،اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ،و کلیه ادارات مرتبط روز چهارشنبه ۲۲دی ماه در محل بخشداری وردشت انجام پذیرفت.
در این جلسه نحوه ی انجام دوره های کار آفرینی که تحت نظارت اداره محترم فنی و حرفه ای شهرستان نیز انجام می گیرد تشریح شدکه ۴۴ساعت در ۳۰ جلسه مقدماتی و پیشرفته صورت می گیرد و کار آفرینان برتر دارای ایده و طرح به بازار کار و همچنین تسهیلات معرفی می گردند.

برگزارکننده این رویداد آموزشی, واحد فرهنگی اجتماعی گروه سرمایه گذاری الماس هشت بهشت,پروژه گردشگری هزار چشمه سمیرم “طرح رهپویان حکمت” میباشد که با حمایت و همکاری فرمانداری محترم شهرستان سمیرم,بخشداری وردشت,مرکز فنی وحرفه ای,اداره آموزش و پرورش,اداره میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری شهرستان سمیرم و همچنین شرکت آموزشی و مشاوره ای کشاورزی شبنم,برنامه ریزی و در حال اجراست.
این طرح در راستای سیاستگذاریهای اقتصاد مقاومتی و با هدف توسعه فرهنگ کارآفرینی,تقویت و توانمندسازی مهارتهای فکری و اجرایی در ایجاد کسب و کارهای نوآورانه روستایی و محلی و همچنین شناسایی افراد و پتانسیلهای موجود در منطقه شهرستان سمیرم با نگرش اشتغال و توسعه پایدار,اجرا میگردد.

در پایان مراسم افتتاحیه به تعدادی از فعالان کسب و کارهای روستایی و کارآفرینان بومی منطقه وردشت در حوزه های گردشگری,صنایع دستی,پوشاک,پرورش کبک,سرکه سیب,آبگرمکن خورشیدی,گیاهان دارویی و… لوح تقدیر و معرفی نامه جهت اخذ وام قرض الحسنه اهداء گردید.

۴۲۶۳۰۱۷۹۳_۲۷۰۱۳۸ ۴۲۹۶۱۶۰۴۲_۳۸۶۰۸ ۴۲۹۶۳۷۶۲۲_۳۷۶۳۶

لینک کوتاه خبر جهت اشتراک گذاری : http://www.samaram.ir/?p=14105

كلمات كليدي: , ,

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP