رفتن به بالا

به روزترین پایگاه خبری ، تحلیلی شهرستان سمیرم

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵
 • الثلاثاء ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۳۸
 • 2017 Tuesday 17 January
  سمیرم
  ۵٢(°F)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۴.٢۴(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 4-Moderate
  رطوبت ٢۴.٢۴(in)
اوقات شرعی

 • شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۳
 • کد خبر : 14012
 • لینک کوتاه : www.samaram.ir/14012
 • مشاهده : 21 بازدید
 • شهرستان
 • چاپ خبر : تشکیل ۱۹ کمیته بزرگداشت دهه فجر در سمیرم
%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7-%db%b0%db%b1-%db%b0%db%b7-%db%b1%db%b3-%db%b3%db%b2-%db%b0%db%b1-976975545-2

  پایگاه خبری سام آرام/تشکیل ۱۹ کمیته بزرگداشت دهه فجر در سمیرم به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سمیرم گفت: به منظور گرامیداشت دهه فجر ۱۹کمیته اصلی در شهرسمیرم و شش کمیته فرعی در شهرهای حنا ،کمه ، ونک وبخشی از دنا کوه و وردشت تشکیل شده است. محمدعلی صابری […]

 

پایگاه خبری سام آرام/تشکیل ۱۹ کمیته بزرگداشت دهه فجر در سمیرم
به گزارش پایگاه خبری سام آرام ،مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سمیرم گفت: به منظور گرامیداشت دهه فجر ۱۹کمیته اصلی در شهرسمیرم و شش کمیته فرعی در شهرهای حنا ،کمه ، ونک وبخشی از دنا کوه و وردشت تشکیل شده است.
محمدعلی صابری در جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر اظهار کرد: برنامه‌های بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با همکاری و مشارکت مردم و مسئولان در کل شهرستان اجرا می‌شود
وی دهه مبارک فجر را فرصت مناسبی برای پاسداشت ارزش‌های بزرگ انقلاب اسلامی ایران دانست و افزود: به منظور تدوین و اجرای برنامه‌های بزرگداشت دهه فجر ۲۵ کمیته در ستاد دهه فجر شهرستان سمیرم تشکیل شده است.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سمیرم با اشاره به اینکه ۱۹ کمیته اصلی داخل شهر و ۶ کمیته فرعی در شهرهای حنا ،کمه، ونک ، بخش دناکوه و وردشت دراین زمینه فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: کمیته قرآن، نظارت و ارزیابی، پشتیبانی و تبلیغات،ایثارگران، بسیج و تشکل‌های مردمی، اصناف، مساجد، دانشجویان، فرهنگیان، زنان، حوزه فرهنگی و هنری،جوانان و ورزش،ارتباطات و رسانه، جهاد و امور عشایر و امنیتی از جمله کمیته‌های اصلی بزرگداشت ستاد دهه فجر سمیرم به شمار می‌آید.
صابری با تاکید بر تبیین اهداف انقلاب برای نسل جدید اضافه کرد: برنامه‌های دهه فجر باید با محوریت مردم به ویژه حضور جوانان برنامه‌ریزی و اجرا شود.
وی افزود:اولین جلسه دهه فجر ۲۴/۹/۹۵ روز چهارشنبه در دفتر امام جمعه محترم شهرستان با حضور معاونت فرمانداری ومسئولین برگزار شد.
ازجمله مصوبات برنامه های دهه فجر به شرح ذیل می باشند :
۱_ کلیه مسئولین ادارات ،بخشداران شهرداران دهیاران اصناف وکسبه موظفند نسبت به تبلیغات وتزئین سطح شهر وروستا اقدامات لازم را در خصوص ایام الله دهه فجر معمول نمایند.
۲ – مقرر گردید فرماندار محترم مکاتبه ای به مسئولین ادارات نهادها وسازمانها جهت اعلام برنامه ها وپروژه های قابل افتتاح در ایام الله دهه فجر انجام دهد ومقرر گردید کلیه ادارات برنامه ها وپروژه های پیشنهادی را تا تاریخ ۱۵/۱۰/۱۳۹۵ جهت درج در روز شمار همراه با ذکر تاریخ و روز به ستاد دهه فجر وشورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شماره ۰۳۱۵۳۶۶۰۳۸۹ ارسال نمایند.
۳ – کلیه مسئولین ادارات ومسئولین کمیته های اصلی و فرعی موظفند نسبت به تشکیل جلسه واجرای برنامه های ایام الله دهه فجر اقدامات لازم را معمول ونسبت به ارسال صورتجلسه به ستاد دهه مبارک فجر همکاری لازم را با ستاد داشته باشند.
۴ – مقرر گردید کلیه ادارات نهادها سازمانها در خصوص اجرایی شدن برنامه های دهه مبارک فجر همکاری لازم را با ستاد داشته باشند.
۵ – مدیر محترم آموزش پرورش موظف است نسبت به تعیین آموز شگاه جهت نواخته شدن زنگ انقلاب واجرای جشن مورخه ۱۲/۱۱/۹۵ اقدامات لازم را مبذول وبا همکاری ستاد دهه فجر وفرماندار محترم از ادارات جهت شرکت در مراسم مربوطه دعوت به عمل آورد.
۶ – مقرر گردید شهردار محترم سمیرم نسبت به فراهم نمودن امکانات جهت اجرای برنامه های ۲۲ بهمن در خصوص استقرار جایگاه با هماهنگی ستاد دهه فجر اقدامات لازم را معمول نماید.
۷ – مقرر گردید امام جمعه محترم نسبت به دعوت سخنران جهت ۲۲ بهمن اقدامات لازم را معمول نمایند.
۸ – کلیه ادارات سازمانها ارگانها موظف به تهیه وتکثیر وتوزیع پوستر تراکت پرچم کاغذی بنر دستی وسایر اقلام تبلیغی در سطح شهر وادارات می باشند .لذا جهت ارزشیابی یک نمونه به ستاد دهه فجر ارسال نمایند.
۹ – مقرر گردید هنرمندان دستاوردهای انقلاب اسلامی را در دهه فجر به صورت برگزاری مسابقه بصیرت افزایی با محوریت سپاه ، سازمان تبلیغات اسلامی، ارشاد اسلامی وکانون های فرهنگی مساجد ومدارس بازگو کنند.
۱۰ – مقرر گردید مسئولین کمیته های دهه فجر در ایجاد شادی ونشاط برنامه ریزی جشن ها در دستور کار قرار دهند .
۱۱ – مقرر گردید دومین جلسه دهه مبارک فجر با حضور مسئولین کمیته ها ومسئولین ادارات در اسرع وقت تشکیل گردد

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

بدانید و با اقدامات وی بیشتر آشنا شوید

بیوگرافی آیت الله هاشمی رفسنجانی

آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی در سوم شهریور ماه سال ۱۳۱۳ در روستای بهرمان شهرستان رفسنجان و در خانواده‌ای نسبتاً ثروتمند به دنیا آمد. او یکی از ۹ فرزند میرزاعلی هاشمی بهرمانی و ماه‌ بی‌بی صفریان است. آیت الله هاشمی رفسنجانی تحصیل را، از سن ۵ سالگی در مکتب خانه ای در نوق آغاز نمود. در سن ۱۴ سالگی به قم رفت و به تحصیل علوم دینی پرداخت و به درجه اجتهاد نائل شد. اساتید وی در حوزه علمیه قم آیات عظام سید حسین طباطبایی بروجردی، امام خمینی (ره)، سید محمد محقق داماد، محمدرضا گلپایگانی، سید محمد کاظم شریعتمداری، عبدالکریم حائری یزدی، شهاب ‌الدین نجفی مرعشی، محمد حسین طباطبائی و حسینعلی منتظری بوده‌ اند. وی در آنجا تحت تاثیر تعلیمات امام خمینی (ره) به سیاست روی آورد و به مخالفت با حکومت محمد رضا شاه پهلوی و انقلاب سفید او پرداخت. با تبعید امام، نقش هاشمی در مبارزه با شاه و نمایندگی امام در داخل کشور پررنگ ‌تر شد. با وجود نگرش ضد غربی انقلابیون، او سفرهای زیادی از ژاپن در شرق تا ۲۰ ایالت از ایالات متحده در غرب کرد. آیت الله هاشمی رفسنجانی پس از انقالب اسلامی عناوین افتخاری متعددی را از مجامع علمی دنیا کسب کرده و دانشگاه تهران نیز عنوان دکترای افتخاری علوم سیاسی را به وی اهدا کرده است. آیت‌ الله هاشمی رفسنجانی همچنین در شهریورماه ۱۳۸۶ به دنبال رحلت آیت‌ الله مشکینی رئیس فقید مجلس خبرگان رهبری در دومین اجلاس سالانه دوره چهارم مجلس خبرگان، به ریاست این مجلس مهم و تأثیرگذار برگزیده شد. وی اسفند سال ۱۳۸۹ ریاست مجلس خبرگان رهبری را به آیت‌ الله مهدوی کنی سپرد. آیت الله هاشمی رفسنجانی در سال ۱۳۳۷ با عفت مرعشی که دختری از خانواده روحانی و از نوادگان سید محمد کاظم طباطبایی یزدی است، ازدواج کرد. او خواهر حسین مرعشی، معاون سید محمد خاتمی در دوران ریاست جمهوری و از مدیران اصلی دولت سازندگی است. ثمره این ازدواج ۵ فرزند به ترتیب و به نامهای فاطمه، محسن، فائزه، مهدی و یاسر است. وی تعدادی کتاب با عنوان مجموعه خاطرات روزانه دارد. او انگیزه‌اش را از نوشتن خاطرات روزانه علاقه به نویسندگی عنوان کرده‌ است.بر اساس خاطرات و دیدگاه‌ها، سخنرانی‌ها و مصاحبه‌های او چندین کتاب مستقل نوشته شده‌ است. علاوه بر‏‏این، متن کامل خطبه‌های نماز جمعه، مصاحبه‌ها، سخنرانی‌ها و نطق‌های پیش از دستورش در مجلس، به صورت کتاب‌های جداگانه منتشر شده‌ است. از جمله تألیفات وی میتوان به این موارد ارزشها و مکتب ها، اسرائیل و فلسطین، امیر کبیر یا قهرمان مبارزه با استعمارانقلاب یا بعثت جدیدآشنایی با تمدن و فرهنگ اسلامی اشاره کرد. آیت الله هاشمی رفسنجانی بیش از آنکه به عنوان یک شخصیت علمی شناخته شده باشد، به عنوان یک چهره سیاسی مطرح است و این هم به خاطر فعالیت های فراوان سیاسی وی در دوران قبل و بعد از انقلاب است. وی فعالیت سیاسی خود را از سال ۱۳۴۰ آغاز کرد. او در دوران قبل از انقلاب، بسیار به امام نزدیک بود. هاشمی در دوران ...

جدیدترین خبرهای سمیرم