رفتن به بالا

به روزترین پایگاه خبری ، تحلیلی شهرستان سمیرم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶
 • الجمعة ۲۵ جماد ثاني ۱۴۳۸
 • 2017 Friday 24 March
  سمیرم
  ۵٠(°F)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۴.١٢(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 3-Moderate
  رطوبت ٢۴.١٢(in)
اوقات شرعی

۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۲۳۱۰۳

به گزارش پایگاه خبری سام آرام امام جمعه سمیرم در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان گفت : وحدت مردم و مسئولین و اطاعت از ولایت فقیه تنها را ایستادگی در مقابل فتنه های دشمن است . حجت السلام والمسلمین حسین رجایی پور افزود با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری دشمنان […]

به گزارش پایگاه خبری سام آرام امام جمعه سمیرم در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان گفت : وحدت مردم و مسئولین و اطاعت از ولایت فقیه تنها را ایستادگی در مقابل فتنه های دشمن است .

حجت السلام والمسلمین حسین رجایی پور افزود با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری دشمنان در صدد هستند تا فتنه ایی دیگر در کشور برپا کنند و تنها را مقابله با فتنه اتحاد و همبستگی مردم و و پیروی از منویات مقام معظم رهبری است .

رجایی پور بیان کرد : دشمنان داخلی و خارجی برخی نهادهای انقلابی از جمله سپاه پاسداران و قوه قضاییه که مدافع امنیت و عدالت در کشور هستند را مورد حجمه قرار داده تا دید مردم را نسبت به این دو نهاد منفی کنند پس باید هوشیار باشیم که این حجمه ها همه نقشه دشمن است.

وی به برجام اشاره کرد و گفت : امریکایی ها در برجام هر طور که خود می خواستند عمل کردند و در آخر هم بر سر توافق خود نماندند و برجام را نقض کردند .

امام جمعه سمیرم به قبض های گاز در سمیرم اشاره کرد و گفت : قبوض گاز صادره شده برای خانوارهای سمیرمی عادلانه نیست و اقلیم سمیرم باید به حالت قبل برگردد.

حجت السلام والمسلمین رجایی پور خاطر نشان کرد : با توجه به سردسیری  و کوهستانی  بودن  منطقه جغرافیایی سمیرم  تعرفه بهای گاز نباید مانند شهرستانهای گرمسیری محاسبه شود .

امام جمعه افزود :مردم شهرستان سمیرم کشاورز هستند و خشکسالی چند سال اخیر بر درآمد آنها تاثیر منفی گذاشته و درآمد آنها را کاهش داده است پس مسئولان باید به جیب خالی کشاورزان نگاه ویژه داشته باشند و رضایت آنان را جلب کنند .

وی اظهار کرد : تغییر آب و هوا بر اساس گزارشهای هوا شناسی اعلام شده و بر اساس آن تعرفه ها تغییر کرده که این موجب نارضایتی در بین مردم کم درآمد سمیرم شده است .

۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۱۵۴۵۹  ۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۱۵۵۱۹ ۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۲۲۹۳۳ ۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۲۲۹۵۱ ۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۲۳۰۰۱ ۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۲۳۰۱۳ ۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۲۳۰۳۳ ۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۲۳۱۰۳ ۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۲۳۱۵۱ ۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۳۱۲۱۸مسو

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

سال ۱۳۹۶ را سال اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال نام گذاری کردند. …

پیام مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز سال نو البته حوادث تلخی که در برخی از کشورها نسبت به مردم انجام میگیرد ـ در بحرین نسبت به مردم عزیز آنجا، در یمن، در لیبی ـ عید را بر ما گوارا نمیکند و مانع از این است که انسان شادی عید را بتمامه احساس کند رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی خود به مناسبت حلول سال ۱۳۹۰ هجری شمسی،ضمن تبریک به آحاد ملت ،سال جدید را به نام "جهاد اقتصادی "نامگذاری فرمودند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبر معظم انقلاب در این پیام آمده است: بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم یا مقلّب القلوب و الأبصار، یا مدبّر اللّیل و النّهار، یا محوّل الحول و الأحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال عید سعید نوروز و فرا رسیدن بهار و سال نو را به همه‌ی هم‌میهنان عزیزمان در سراسر کشور و همچنین به همه‌ی ایرانیانی که در کشورهای دیگر، در سراسر جهان ساکن هستند و همچنین به ملتهای دیگری که برای نوروز ارزش و احترام قائل هستند، تبریک عرض میکنم. بخصوص تبریک میگویم به افراد و خانواده‌هائی که در خدمت کشور، در خدمت انقلاب و در خدمت نظام قرار دارند؛ خانواده‌ی شهیدان عزیز، جانبازان و خانواده‌های آنها، خانواده‌ی مأمورانی که در این روزها که همه در خانه‌های خود مجتمعند، آنها سر کارهای حساس و مهم خود حضور دارند و از حضور در خانواده‌های خود محرومند. امیدوارم به فضل و رحمت الهی ان‌شاءالله ملت ایران سال شاد و سرشار از برکت و نعمت را در پیش داشته باشند و در همه‌ی میدانها موفق و سربلند و پیروز باشند. البته حوادث تلخی که در برخی از کشورها نسبت به مردم انجام میگیرد ـ در بحرین نسبت به مردم عزیز آنجا، در یمن، در لیبی ـ عید را بر ما گوارا نمیکند و مانع از این است که انسان شادی عید را بتمامه احساس کند. امیدواریم خداوند متعال برای این ملتها ـ ملت بحرین، ملت یمن، ملت لیبی ـ فرج عاجلی برساند و دشمنان ملتها را با عقوبت خود مجازات کند. عید نشانه‌ی حرکت طبیعی انسان در طول سال و ماه و روز و شب است و چون این حرکت باید به سمت کمال و تعالی باشد، هر عیدی یک مقطعی است برای اینکه انسان بتواند یک مرحله‌ی جدیدی را آغاز کند. ما ملت ایران به توفیق الهی و به فضل پروردگار در سال ۸۹ توانستیم کارهای بزرگی را انجام دهیم. ما سال ۸۹ را به نام «سال همت مضاعف و کار مضاعف» نامگذاری کردیم. خوشبختانه در سرتاسر سال، این شعار تحقق عملی پیدا کرد. میتوانم ادعا کنم که یکی از شعارهائی که در طول این سالها بیشترین بهره را از توجه مردم و مسئولان و عمل آنها و انطباق وضعیت کشور با خود دارا بود و برد، همین شعار «همت مضاعف و کار مضاعف» بود، که واقعاً ملت و دولت خوشبختانه در این کار، در این حرکت سالیانه، همت مضاعف و کار مضاعف را نشان دادند. ما در زمینه‌های اقتصادی، در زمینه‌های سیاسی، در زمینه‌ی حضور عظیم و پرشکوه مردم ...

جدیدترین خبرهای سمیرم