تاریخ انتشار:۱۷ دی ۱۳۹۵در ۲:۲۵ ب.ظ کد خبر:13996

مسولان به جیب مردم نگاه کنند /بهای گاز در سمیرم عدالت نیست

به گزارش پایگاه خبری سام آرام امام جمعه سمیرم در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان گفت : وحدت مردم و مسئولین و اطاعت از ولایت فقیه تنها را ایستادگی در مقابل فتنه های دشمن است . حجت السلام والمسلمین حسین رجایی پور افزود با ...
به گزارش پایگاه خبری سام آرام امام جمعه سمیرم در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان گفت : وحدت مردم و مسئولین و اطاعت از ولایت فقیه تنها را ایستادگی در مقابل فتنه های دشمن است .

حجت السلام والمسلمین حسین رجایی پور افزود با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری دشمنان در صدد هستند تا فتنه ایی دیگر در کشور برپا کنند و تنها را مقابله با فتنه اتحاد و همبستگی مردم و و پیروی از منویات مقام معظم رهبری است .

رجایی پور بیان کرد : دشمنان داخلی و خارجی برخی نهادهای انقلابی از جمله سپاه پاسداران و قوه قضاییه که مدافع امنیت و عدالت در کشور هستند را مورد حجمه قرار داده تا دید مردم را نسبت به این دو نهاد منفی کنند پس باید هوشیار باشیم که این حجمه ها همه نقشه دشمن است.

وی به برجام اشاره کرد و گفت : امریکایی ها در برجام هر طور که خود می خواستند عمل کردند و در آخر هم بر سر توافق خود نماندند و برجام را نقض کردند .

امام جمعه سمیرم به قبض های گاز در سمیرم اشاره کرد و گفت : قبوض گاز صادره شده برای خانوارهای سمیرمی عادلانه نیست و اقلیم سمیرم باید به حالت قبل برگردد.

حجت السلام والمسلمین رجایی پور خاطر نشان کرد : با توجه به سردسیری  و کوهستانی  بودن  منطقه جغرافیایی سمیرم  تعرفه بهای گاز نباید مانند شهرستانهای گرمسیری محاسبه شود .

امام جمعه افزود :مردم شهرستان سمیرم کشاورز هستند و خشکسالی چند سال اخیر بر درآمد آنها تاثیر منفی گذاشته و درآمد آنها را کاهش داده است پس مسئولان باید به جیب خالی کشاورزان نگاه ویژه داشته باشند و رضایت آنان را جلب کنند .

وی اظهار کرد : تغییر آب و هوا بر اساس گزارشهای هوا شناسی اعلام شده و بر اساس آن تعرفه ها تغییر کرده که این موجب نارضایتی در بین مردم کم درآمد سمیرم شده است .

۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۱۵۴۵۹  ۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۱۵۵۱۹ ۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۲۲۹۳۳ ۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۲۲۹۵۱ ۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۲۳۰۰۱ ۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۲۳۰۱۳ ۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۲۳۰۳۳ ۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۲۳۱۰۳ ۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۲۳۱۵۱ ۲۰۱۷۰۱۰۶_۱۳۱۲۱۸مسو

 

 


ارسال نظر

Go to TOP