رفتن به بالا

به روزترین پایگاه خبری ، تحلیلی شهرستان سمیرم

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵
 • الثلاثاء ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۳۸
 • 2017 Tuesday 17 January
  سمیرم
  ۵٢(°F)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۴.٢۴(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 4-Moderate
  رطوبت ٢۴.٢۴(in)
اوقات شرعی

 • جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۴
 • کد خبر : 13770
 • لینک کوتاه : www.samaram.ir/13770
 • مشاهده : 13 بازدید
 • شهرستان
 • چاپ خبر : دیوارفروریخته از اموزش پرورش نیست
۲۰۱۶۱۲۳۰_۱۷۰۴۳۱

به گزارش پایگاه خبری سام ارام در پی انتشار خبری مبنی بر تخریب دیوار مدرسه بر سر دانش اموزان معاون توسعه وپشتیبانی اداره کل اموزش وپرورش گفت :هیچ دیواری از مدرسه فرونریخته ودیوار از ساختمان مجاور بوده و ربطی به ساختمان اموزشی مدرسه نداشته واز اموزش وپروزش نبوده است . میرپور افزود : دیوارهای حیاط […]

به گزارش پایگاه خبری سام ارام در پی انتشار خبری مبنی بر تخریب دیوار مدرسه بر سر دانش اموزان معاون توسعه وپشتیبانی اداره کل اموزش وپرورش گفت :هیچ دیواری از مدرسه فرونریخته ودیوار از ساختمان مجاور بوده و ربطی به ساختمان اموزشی مدرسه نداشته واز اموزش وپروزش نبوده است .

میرپور افزود : دیوارهای حیاط مدرسه شهدای روستای سادات آباد از نظر مهندسی با توجه به اینکه ده سال پیش ساخته شده استاندار است و تخریب نشده بلکه دیوار مجاور حیاط مدرسه که خارج از محدوده اموزشی بوده بر اثر وزش شدید باد تخریب و داخل حیاط مدرسه ریزش کرده است .

وی بیان کرد : دیوار ساختمان دو طبقه که مجاور ظلع جنوبی مدرسه بوده  با اجرهای سفالی ساخته شده   ساعت ۱۲:۵۰ دقیقه روز چهارشنبه ۸/۱۰/۹۵ همزمان با زمان استراحت دانش اموزان در حیاط مدرسه به دلیل وزش  شدید باد شدید تخریب و بر سرشش دانش آموزان در حیاط مدرسه  فرو می ریزد .

وی تصریح کرد : دیوار مدرسه و درخت داخل حیاط باعث شده  شدت ریزش دیوار اجری کم شده وهمین باعث شده  دانش آموزان حادثه جدی نبینند و فقط به صورت سطحی مصدوم شوند

میرپور اظهار کرد : در این حادثه شش دانش آموز به طور سطحی مصدوم شدند که بلافاصله توسط اورژانس

۱۱۵ و امدادگران جمعیت هلال احمر به بیمارستان سیدالشهدا اعزام و درمان شدند .

وی بیان کرد :در خبرگزاری های مختلف عنوان شده که این دیوار مدرسه بوده ولی این دیوار در خارج از محدوده اموزی بوده ومربوط  به اموزش وپرورش نیست .

وی خاطر نشان کرد : دو دانش آموز یک شب در بیمارستان شید الشهدا سمیرم بستری و در حال حاضر طی سرکشی ها که توسط مسئولین انجام شد در سلامت کامل به سر می برند .

وی از اورژانس ۱۱۵ ، جمعیت هلال احمر و دیگر نیروهای امدادی که در انتقال مصدومین این حادثه با آموزش و پرورش همکاری کردند تقدیر و تشکر کرد .

معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل به همراه سرپرست ومعاونین اموزش وپرورش سمیرم از شش مصدوم دانش اموز  حادثه دیده در منازل بازدید کردند.

۲۰۱۶۱۲۳۰_۱۷۰۴۳۱ ۲۰۱۶۱۲۳۰_۱۷۰۳۴۴ ۲۰۱۶۱۲۳۰_۱۷۰۴۳۱

 

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

بدانید و با اقدامات وی بیشتر آشنا شوید

بیوگرافی آیت الله هاشمی رفسنجانی

آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی در سوم شهریور ماه سال ۱۳۱۳ در روستای بهرمان شهرستان رفسنجان و در خانواده‌ای نسبتاً ثروتمند به دنیا آمد. او یکی از ۹ فرزند میرزاعلی هاشمی بهرمانی و ماه‌ بی‌بی صفریان است. آیت الله هاشمی رفسنجانی تحصیل را، از سن ۵ سالگی در مکتب خانه ای در نوق آغاز نمود. در سن ۱۴ سالگی به قم رفت و به تحصیل علوم دینی پرداخت و به درجه اجتهاد نائل شد. اساتید وی در حوزه علمیه قم آیات عظام سید حسین طباطبایی بروجردی، امام خمینی (ره)، سید محمد محقق داماد، محمدرضا گلپایگانی، سید محمد کاظم شریعتمداری، عبدالکریم حائری یزدی، شهاب ‌الدین نجفی مرعشی، محمد حسین طباطبائی و حسینعلی منتظری بوده‌ اند. وی در آنجا تحت تاثیر تعلیمات امام خمینی (ره) به سیاست روی آورد و به مخالفت با حکومت محمد رضا شاه پهلوی و انقلاب سفید او پرداخت. با تبعید امام، نقش هاشمی در مبارزه با شاه و نمایندگی امام در داخل کشور پررنگ ‌تر شد. با وجود نگرش ضد غربی انقلابیون، او سفرهای زیادی از ژاپن در شرق تا ۲۰ ایالت از ایالات متحده در غرب کرد. آیت الله هاشمی رفسنجانی پس از انقالب اسلامی عناوین افتخاری متعددی را از مجامع علمی دنیا کسب کرده و دانشگاه تهران نیز عنوان دکترای افتخاری علوم سیاسی را به وی اهدا کرده است. آیت‌ الله هاشمی رفسنجانی همچنین در شهریورماه ۱۳۸۶ به دنبال رحلت آیت‌ الله مشکینی رئیس فقید مجلس خبرگان رهبری در دومین اجلاس سالانه دوره چهارم مجلس خبرگان، به ریاست این مجلس مهم و تأثیرگذار برگزیده شد. وی اسفند سال ۱۳۸۹ ریاست مجلس خبرگان رهبری را به آیت‌ الله مهدوی کنی سپرد. آیت الله هاشمی رفسنجانی در سال ۱۳۳۷ با عفت مرعشی که دختری از خانواده روحانی و از نوادگان سید محمد کاظم طباطبایی یزدی است، ازدواج کرد. او خواهر حسین مرعشی، معاون سید محمد خاتمی در دوران ریاست جمهوری و از مدیران اصلی دولت سازندگی است. ثمره این ازدواج ۵ فرزند به ترتیب و به نامهای فاطمه، محسن، فائزه، مهدی و یاسر است. وی تعدادی کتاب با عنوان مجموعه خاطرات روزانه دارد. او انگیزه‌اش را از نوشتن خاطرات روزانه علاقه به نویسندگی عنوان کرده‌ است.بر اساس خاطرات و دیدگاه‌ها، سخنرانی‌ها و مصاحبه‌های او چندین کتاب مستقل نوشته شده‌ است. علاوه بر‏‏این، متن کامل خطبه‌های نماز جمعه، مصاحبه‌ها، سخنرانی‌ها و نطق‌های پیش از دستورش در مجلس، به صورت کتاب‌های جداگانه منتشر شده‌ است. از جمله تألیفات وی میتوان به این موارد ارزشها و مکتب ها، اسرائیل و فلسطین، امیر کبیر یا قهرمان مبارزه با استعمارانقلاب یا بعثت جدیدآشنایی با تمدن و فرهنگ اسلامی اشاره کرد. آیت الله هاشمی رفسنجانی بیش از آنکه به عنوان یک شخصیت علمی شناخته شده باشد، به عنوان یک چهره سیاسی مطرح است و این هم به خاطر فعالیت های فراوان سیاسی وی در دوران قبل و بعد از انقلاب است. وی فعالیت سیاسی خود را از سال ۱۳۴۰ آغاز کرد. او در دوران قبل از انقلاب، بسیار به امام نزدیک بود. هاشمی در دوران ...

جدیدترین خبرهای سمیرم