رفتن به بالا

به روزترین پایگاه خبری ، تحلیلی شهرستان سمیرم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵
 • الخميس ۲۶ جماد أول ۱۴۳۸
 • 2017 Thursday 23 February
  سمیرم
  ۴٣(°F)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۴.١٩(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 3-Moderate
  رطوبت ٢۴.١٩(in)
اوقات شرعی

 • جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۴
 • کد خبر : 13770
 • لینک کوتاه : www.samaram.ir/13770
 • مشاهده : 32 بازدید
 • شهرستان
 • چاپ خبر : دیوارفروریخته از اموزش پرورش نیست
۲۰۱۶۱۲۳۰_۱۷۰۴۳۱

به گزارش پایگاه خبری سام ارام در پی انتشار خبری مبنی بر تخریب دیوار مدرسه بر سر دانش اموزان معاون توسعه وپشتیبانی اداره کل اموزش وپرورش گفت :هیچ دیواری از مدرسه فرونریخته ودیوار از ساختمان مجاور بوده و ربطی به ساختمان اموزشی مدرسه نداشته واز اموزش وپروزش نبوده است . میرپور افزود : دیوارهای حیاط […]

به گزارش پایگاه خبری سام ارام در پی انتشار خبری مبنی بر تخریب دیوار مدرسه بر سر دانش اموزان معاون توسعه وپشتیبانی اداره کل اموزش وپرورش گفت :هیچ دیواری از مدرسه فرونریخته ودیوار از ساختمان مجاور بوده و ربطی به ساختمان اموزشی مدرسه نداشته واز اموزش وپروزش نبوده است .

میرپور افزود : دیوارهای حیاط مدرسه شهدای روستای سادات آباد از نظر مهندسی با توجه به اینکه ده سال پیش ساخته شده استاندار است و تخریب نشده بلکه دیوار مجاور حیاط مدرسه که خارج از محدوده اموزشی بوده بر اثر وزش شدید باد تخریب و داخل حیاط مدرسه ریزش کرده است .

وی بیان کرد : دیوار ساختمان دو طبقه که مجاور ظلع جنوبی مدرسه بوده  با اجرهای سفالی ساخته شده   ساعت ۱۲:۵۰ دقیقه روز چهارشنبه ۸/۱۰/۹۵ همزمان با زمان استراحت دانش اموزان در حیاط مدرسه به دلیل وزش  شدید باد شدید تخریب و بر سرشش دانش آموزان در حیاط مدرسه  فرو می ریزد .

وی تصریح کرد : دیوار مدرسه و درخت داخل حیاط باعث شده  شدت ریزش دیوار اجری کم شده وهمین باعث شده  دانش آموزان حادثه جدی نبینند و فقط به صورت سطحی مصدوم شوند

میرپور اظهار کرد : در این حادثه شش دانش آموز به طور سطحی مصدوم شدند که بلافاصله توسط اورژانس

۱۱۵ و امدادگران جمعیت هلال احمر به بیمارستان سیدالشهدا اعزام و درمان شدند .

وی بیان کرد :در خبرگزاری های مختلف عنوان شده که این دیوار مدرسه بوده ولی این دیوار در خارج از محدوده اموزی بوده ومربوط  به اموزش وپرورش نیست .

وی خاطر نشان کرد : دو دانش آموز یک شب در بیمارستان شید الشهدا سمیرم بستری و در حال حاضر طی سرکشی ها که توسط مسئولین انجام شد در سلامت کامل به سر می برند .

وی از اورژانس ۱۱۵ ، جمعیت هلال احمر و دیگر نیروهای امدادی که در انتقال مصدومین این حادثه با آموزش و پرورش همکاری کردند تقدیر و تشکر کرد .

معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل به همراه سرپرست ومعاونین اموزش وپرورش سمیرم از شش مصدوم دانش اموز  حادثه دیده در منازل بازدید کردند.

۲۰۱۶۱۲۳۰_۱۷۰۴۳۱ ۲۰۱۶۱۲۳۰_۱۷۰۳۴۴ ۲۰۱۶۱۲۳۰_۱۷۰۴۳۱

 

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

سه نصیحت مهم

سه نصیحت مقام معظم رهبری به جوانان

امام خامنه ای ، این رهبر فرزانه و مراد ایرانیان و علی الخصوص جوانان رشید و برومند ایران اسلامی، همواره بر پیشرفتهای همه جانبه تاکید داشته و نصایح پدرانه شان، کام جوانان را شیرین می کند. آنچه می خوانید، توصیه های این زعیم فرزانه  به فرزندان جوانش است که ایشان در این باره می فرمایند: شما مثل فرزندان من هستید. من اگر بخواهم به بچه‌هاى صلبى و نسبىِ خودم بهترین سفارشها را بکنم، همینى که به شما عرض کردم، به آنها خواهم گفت.  قدر دلهای پاک را بدانید چقدر این زلالى دل در دوره‌ى جوانى قیمت و ارزش دارد، که دیگر قابل برگشت هم نیست. این دل پاک و زلال را هرچه میتوانید، با ذات مقدس بارى‌تعالى - پیوند دهید و نزدیک کنید. اگر موفق شدید، تا آخر عمر زندگى سعادتمندانه خواهید داشت. الف: قدم اول ترک گناه است. پرهیز نکردن ما از گناه، اثرش را در مدیریت امور کشور اگر داشته باشیم، مدیریت یک بخشى اگر داشته باشیم، اگر در میدان جنگ حاضر شویم، اگر در یک آزمون مالى و اقتصادى گیر کنیم، در همه‌ى اینجاها نشان میدهد. بنابراین، این حرف اصلى ماست. ب: قدم دوم انجام واجبات؛ و از همه‌ى واجبات مهمتر، نماز است. «و اعلم انّ کلّ شى‌ء من عملک تبع لصلاتک»؛(۱) همه‌ى کار انسان تابع نماز است. نماز را به وقت بخوانید، با توجه و با حضور قلب بخوانید. الف: چگونگی حضور قلب در نماز : حضور قلب یعنى بدانید که دارید با یکى حرف میزنید؛ بدانید یک مخاطبى دارید که دارید با او حرف میزنید. این حالت را اگر در خودتان تمرین کردید، اگر توانستید این تمرکز را ایجاد کنید، تا آخر عمر این براى شما میماند. ب. ویژگی بعدی نماز «تنهى عن الفحشاء و المنکر» است: وقتی حضور قلب و تمرکز را در نماز به وجود بیاورید آن وقت این آن صلاتى است که: «تنهى عن الفحشاء و المنکر».(۲) «تنهى» یعنى شما را نهى میکند؛ معنایش این نیست که مانعى جلوى شما میگذارد که شما دیگر نمیتوانید گناه کنید؛ نه، یعنى دائم به شما میگوید گناه نکن. خوب، روزى چند نوبت از درون دلِ انسان به او بگویند گناه نکن، گناه نکن، انسان گناه نمیکند. این نماز است. روزه‌ى ماه رمضان خیلى مغتنم است مبارزه‌ى با گرسنگى، تشنگى، گرما و سختى‌هائى که انسان دارد. انس با قرآن و انس با نهج‌البلاغه و انس با صحیفه‌ى سجادیه و دعا و نافله و نماز شب و هر کار که توانستید بعد از آن بکنید. بعد از نمازهاى واجب و آن توجهى که عرض کردم، دیگر هرچه که توانستید، مستحبات، دعا و بقیه‌ى کارها را انجام دهید. ان‌شاءاللَّه خداى متعال هم راهها را باز میکند. در باره بیانات حضرت الله خامنه ای نکته ای که ذکر آن لازم به نظر می رسد این است که،  بعنوان مرجع معظمی که زعامت و رهبری و نیابت برحق امام معصوم را برعهده دارند، سخنانشان را عملا نصب العین قرار بدهیم.  ریشه حرکتهای صحیح در همه ابعاد چه سیاسی چه اجتماعی چه فرهنگی، در گرو تزکیه در سایه ...

جدیدترین خبرهای سمیرم