تاریخ انتشار:۱۰ دی ۱۳۹۵در ۶:۱۴ ب.ظ کد خبر:13770

دیوارفروریخته از اموزش پرورش نیست

به گزارش پایگاه خبری سام ارام در پی انتشار خبری مبنی بر تخریب دیوار مدرسه بر سر دانش اموزان معاون توسعه وپشتیبانی اداره کل اموزش وپرورش گفت :هیچ دیواری از مدرسه فرونریخته ودیوار از ساختمان مجاور بوده و ربطی به ساختمان اموزشی مدرسه نداشته واز ...

به گزارش پایگاه خبری سام ارام در پی انتشار خبری مبنی بر تخریب دیوار مدرسه بر سر دانش اموزان معاون توسعه وپشتیبانی اداره کل اموزش وپرورش گفت :هیچ دیواری از مدرسه فرونریخته ودیوار از ساختمان مجاور بوده و ربطی به ساختمان اموزشی مدرسه نداشته واز اموزش وپروزش نبوده است .

میرپور افزود : دیوارهای حیاط مدرسه شهدای روستای سادات آباد از نظر مهندسی با توجه به اینکه ده سال پیش ساخته شده استاندار است و تخریب نشده بلکه دیوار مجاور حیاط مدرسه که خارج از محدوده اموزشی بوده بر اثر وزش شدید باد تخریب و داخل حیاط مدرسه ریزش کرده است .

وی بیان کرد : دیوار ساختمان دو طبقه که مجاور ظلع جنوبی مدرسه بوده  با اجرهای سفالی ساخته شده   ساعت ۱۲:۵۰ دقیقه روز چهارشنبه ۸/۱۰/۹۵ همزمان با زمان استراحت دانش اموزان در حیاط مدرسه به دلیل وزش  شدید باد شدید تخریب و بر سرشش دانش آموزان در حیاط مدرسه  فرو می ریزد .

وی تصریح کرد : دیوار مدرسه و درخت داخل حیاط باعث شده  شدت ریزش دیوار اجری کم شده وهمین باعث شده  دانش آموزان حادثه جدی نبینند و فقط به صورت سطحی مصدوم شوند

میرپور اظهار کرد : در این حادثه شش دانش آموز به طور سطحی مصدوم شدند که بلافاصله توسط اورژانس

۱۱۵ و امدادگران جمعیت هلال احمر به بیمارستان سیدالشهدا اعزام و درمان شدند .

وی بیان کرد :در خبرگزاری های مختلف عنوان شده که این دیوار مدرسه بوده ولی این دیوار در خارج از محدوده اموزی بوده ومربوط  به اموزش وپرورش نیست .

وی خاطر نشان کرد : دو دانش آموز یک شب در بیمارستان شید الشهدا سمیرم بستری و در حال حاضر طی سرکشی ها که توسط مسئولین انجام شد در سلامت کامل به سر می برند .

وی از اورژانس ۱۱۵ ، جمعیت هلال احمر و دیگر نیروهای امدادی که در انتقال مصدومین این حادثه با آموزش و پرورش همکاری کردند تقدیر و تشکر کرد .

معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل به همراه سرپرست ومعاونین اموزش وپرورش سمیرم از شش مصدوم دانش اموز  حادثه دیده در منازل بازدید کردند.

۲۰۱۶۱۲۳۰_۱۷۰۴۳۱ ۲۰۱۶۱۲۳۰_۱۷۰۳۴۴ ۲۰۱۶۱۲۳۰_۱۷۰۴۳۱

 

لینک کوتاه خبر جهت اشتراک گذاری : http://www.samaram.ir/?p=13770اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP