تاریخ انتشار:۰۶ دی ۱۳۹۵در ۱۱:۲۶ ق.ظ کد خبر:13744

فرمانده جدید ناحیه مقاومت سمیرم معرفی شد

  به گزارش پایگاه خبری سام ارام طی آیینی با حضور سردار فدا جانشین سپاه صاحب الزمان استان اصفهان سرهنگ جواد فصیحی به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم معرفی و از زحمات سرهنگ حسن عجمی تجلیل شد . جانشین سپاه صاحب الزمان استان اصفهان در ...
  به گزارش پایگاه خبری سام ارام طی آیینی با حضور سردار فدا جانشین سپاه صاحب الزمان استان اصفهان سرهنگ جواد فصیحی به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم معرفی و از زحمات سرهنگ حسن عجمی تجلیل شد .

جانشین سپاه صاحب الزمان استان اصفهان در این آیین گفت : به برکت فرهنگ و تفکر ایثار و شهادت  ، هشت سال دفاع مقدس و شجاعت و درایت  مقام معظم رهبری بزرگترین پایگاه تکفیری ها و سلفی ها در سوریه شکست خورد .

سردار مجتبی فدا افزود : آزاد سازی شهر حلب در سوریه فتح خرمشهری دوباره بود که دشمنانی که دلارهای نفتی خود را در حمایت از تکفیریها و سلفی ها برای شکست سوریه هزینه می کردند عزادار شدند .

فدا بیان کرد : دشمنان در صدد بودند قدرت انقلاب اسلامی را در چهار چوب مرزهای خود محصور کنند ولی پیروزی مدافعان حرم در سوریه نشان داد که نمی تواند جلو شکوه و عظمت انقلاب اسلامی را در دنیا گرفت و تفکر انقلابی دیگر محصور به مرزهای ایران نیست .

وی به حماسه بزرگ نهم دی ماه اشاره کرد و گفت : اقتدار  ایران مدیون جانفشانی ها و حماسه آفرینی های ملت ولایتمدار این کشور اسلامی است که حماسه نهم دی ماه نمونه بارز آن است .

سردار فدا از بسیج به عنوان نیروی مقابله با موانع انقلاب یاد کرد و گفت : بسیج نیروی برخاسته از دل مردم و برای مردم است که استفاده از ظرفیت این نیروی مردمی توانسته بسیاری از موانع که دشمنان بر سر راه انقلاب انداخته اند را کنار بزنیم .

وی به نقش بسیج در خاموش کردن فتنه ۸۸ اشاره کرد و گفت : بسیج نیرویی آگاه و هوشیار در مقابله با جنگ نرم دشمن است که تاکنون در تامین امنیت و آینده نظام نقش به سزایی داشته است .

aaaa-still014 aaaa-still015 aaaa-still016 aaaa-still017 aaaa-still018 aaaa-still019 aaaa-still020 aaaa-still021

 

لینک کوتاه خبر جهت اشتراک گذاری : http://www.samaram.ir/?p=13744

كلمات كليدي: , ,

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP