تاریخ انتشار:۲۴ آذر ۱۳۹۵در ۲:۰۸ ب.ظ کد خبر:13454

جلسه مدیریت بحران در سمیرم برگزارشد

به گزارش پایگاه خبری سام ارام فرماندار سمیرم در جلسه ستاد بحران این شهرستان گفت :شهرداران شهرهای سمیرم طرح جامع دفع آبهای سطحی شهرها را تدوین کنند و به ستاد بحران شهرستان جهت تامین اعتبار برای این طرحها ارائه کنند . محمد حسین نصرتی افزود : ...
به گزارش پایگاه خبری سام ارام فرماندار سمیرم در جلسه ستاد بحران این شهرستان گفت :شهرداران شهرهای سمیرم طرح جامع دفع آبهای سطحی شهرها را تدوین کنند و به ستاد بحران شهرستان جهت تامین اعتبار برای این طرحها ارائه کنند .

محمد حسین نصرتی افزود : با توجه به کوهستانی بودن سمیرم روان آبها و آبهای سطحی هنگام بارندگی از دره های بالا دست شهرها به داخل شهرسرازیر می شود و خسارات زیادی به زیر ساختهای شهری وارد می کند .

وی بیان کرد : دستگاهای دولتی که در شهر حفاری می کنند به هر دلیلی باید عملیاد حفاری خود را با هماهنگی کمسیون حفاری شهرستان انجام دهند .

نصرتی به  سه سد مخزنی حنا ، قره قاچ و کمانه در سمیرم اشاره کرد و گفت این سدها از نظر ذخیره آب وضعیت خوبی ندارد و نیاز به پمپاژ آب  از رودخانه های جنوب شهرستان را دارند .

وی بیان کرد : اداره راه و شهرسازی شهرستان با شروع فصل زمستان با فراهم کردن ۹۰۰ تن شن و نمک و تجهیز و آماده سازی وسایل برف روب در راهداریها آماده خدمت در جاده های شهرستان است .

۲۰۱۶۱۲۱۳_۱۲۱۴۱۵ ۲۰۱۶۱۲۱۳_۱۲۱۴۲۶ ۲۰۱۶۱۲۱۳_۱۲۱۴۳۰ ۲۰۱۶۱۲۱۳_۱۲۱۴۴۹ ۲۰۱۶۱۲۱۳_۱۲۱۵۲۳

 


ارسال نظر

Go to TOP