رفتن به بالا

به روزترین پایگاه خبری ، تحلیلی شهرستان سمیرم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶
 • الجمعة ۲۵ جماد ثاني ۱۴۳۸
 • 2017 Friday 24 March
  سمیرم
  ۵٠(°F)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۴.١٢(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 3-Moderate
  رطوبت ٢۴.١٢(in)
اوقات شرعی

 • چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۱
 • کد خبر : 13284
 • لینک کوتاه : www.samaram.ir/13284
 • مشاهده : 41 بازدید
 • شهرستان
 • چاپ خبر : شهرداریها باید نگاه شان نگاه کلان نگر باشد
۲۰۱۶۱۱۲۹_۱۱۵۳۲۴

  محمدحسین نصرتی / شهرداریها در کشور ما چشم وچراغ خدمت ودراختیار مردم بودن است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سام آرام محمدحسین نصرتی فرماندار شهرستان سمیرم در جلسه تودیع معارفه شهردار جدید شهر ونک گفت : شهرداریها از چند منظر مورد اهمیت هستند : ۱- مستقیما با مردم در ارتباط هستند ۲ هر فعالیت […]

 

محمدحسین نصرتی / شهرداریها در کشور ما چشم وچراغ خدمت ودراختیار مردم بودن است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سام آرام محمدحسین نصرتی فرماندار شهرستان سمیرم در جلسه تودیع معارفه شهردار جدید شهر ونک گفت : شهرداریها از چند منظر مورد اهمیت هستند : ۱- مستقیما با مردم در ارتباط هستند ۲ هر فعالیت وتصمیمی که باشد اولین جایی که باید اجازه بدهد شهرداری است ۳ خدمات دولت جهت ارائه به مردم از طریق شهرداریها انجام می شود .
ایشان با اشاره به اینکه در کشور بیش از ۷۰ درصد جمعیت در شهرها سکونت دارند گفتند این میزان در شهرستان سمیرم با توجه به موقعیت جغرافیایی وآب وهوایی پنجاه پنجاه می باشد.

وی بیان کرد : شهرداری ها بخاطر خدمات عمرانی حائز اهمیت هستند همچنین شهرداریها در حوزه فرهنگی اجتماعی هم می توانند ورود پیدا کنند . اگر شهرداریها بتوانند در آمد پایدار مستقل برای شهرداریها ایجاد کنند وابستگیشان به دولت کمتر شده واین یعنی شهرداری موفق .
ایشان با اشاره به اینکه ،شهرداریها باید نگاه شان نگاه کلان نگر باشد گفت : شهرداران در موضوعات شهری به جزئیات خیلی اهمیت ندهند وجزئیات را به کارشناس وتقاضای مردم بسپارند
وی ضمن آرزوی موفقیت برای شهردار جدید با اشاره به زحمات مهندس علی امیری شهردار سابق شهر ونک گفتند : وی منشا اثرات بزرگ وازشهرداران شجاع وپیگیر امور بودند وبرایشان آرزوی موفقیت نمودند.
محمدحسین نصرتی در پایان چند اصل را بیان نمودند که مسئولین سرلوحه کارشان قرار دهند :
متخصص وکاردان باشند،
با مردم ومسئولین تعامل داشته باشند
در عملکرد شان اعتدال پیشه کنند
از تند روی وتفکر جناحی و… دوری کنند
با مشورت وعقل جمعی کار کنند.
از تک روی پیشگیری کنند
از عوام فریبی دوری کنند
ومردم را ولی نعمت خودشان بدانند.
این جلسه که با حضور مهندس کمالی مدیر کل محترم دفتر امور شهری وشوراهای استانداری ، دکتر سلیمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، محمدحسین نصرتی فرماندار شهرستان سمیرم ، مسئولین شهر در شهرداری شهر ونک جهت معرفی شهردار جدید اشکان دره شوری و تودیع شهردار سابق مهندس علی امیری برگزار شد .

۴۲۶۰۲۱۹۸۲_۷۲۱۶۱

۴۲۶۰۱۶۶۳۸_۷۱۹۵۳

۴۲۶۰۳۱۳۵۸_۷۶۷۳۹

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

سال ۱۳۹۶ را سال اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال نام گذاری کردند. …

پیام مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز سال نو البته حوادث تلخی که در برخی از کشورها نسبت به مردم انجام میگیرد ـ در بحرین نسبت به مردم عزیز آنجا، در یمن، در لیبی ـ عید را بر ما گوارا نمیکند و مانع از این است که انسان شادی عید را بتمامه احساس کند رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی خود به مناسبت حلول سال ۱۳۹۰ هجری شمسی،ضمن تبریک به آحاد ملت ،سال جدید را به نام "جهاد اقتصادی "نامگذاری فرمودند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبر معظم انقلاب در این پیام آمده است: بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم یا مقلّب القلوب و الأبصار، یا مدبّر اللّیل و النّهار، یا محوّل الحول و الأحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال عید سعید نوروز و فرا رسیدن بهار و سال نو را به همه‌ی هم‌میهنان عزیزمان در سراسر کشور و همچنین به همه‌ی ایرانیانی که در کشورهای دیگر، در سراسر جهان ساکن هستند و همچنین به ملتهای دیگری که برای نوروز ارزش و احترام قائل هستند، تبریک عرض میکنم. بخصوص تبریک میگویم به افراد و خانواده‌هائی که در خدمت کشور، در خدمت انقلاب و در خدمت نظام قرار دارند؛ خانواده‌ی شهیدان عزیز، جانبازان و خانواده‌های آنها، خانواده‌ی مأمورانی که در این روزها که همه در خانه‌های خود مجتمعند، آنها سر کارهای حساس و مهم خود حضور دارند و از حضور در خانواده‌های خود محرومند. امیدوارم به فضل و رحمت الهی ان‌شاءالله ملت ایران سال شاد و سرشار از برکت و نعمت را در پیش داشته باشند و در همه‌ی میدانها موفق و سربلند و پیروز باشند. البته حوادث تلخی که در برخی از کشورها نسبت به مردم انجام میگیرد ـ در بحرین نسبت به مردم عزیز آنجا، در یمن، در لیبی ـ عید را بر ما گوارا نمیکند و مانع از این است که انسان شادی عید را بتمامه احساس کند. امیدواریم خداوند متعال برای این ملتها ـ ملت بحرین، ملت یمن، ملت لیبی ـ فرج عاجلی برساند و دشمنان ملتها را با عقوبت خود مجازات کند. عید نشانه‌ی حرکت طبیعی انسان در طول سال و ماه و روز و شب است و چون این حرکت باید به سمت کمال و تعالی باشد، هر عیدی یک مقطعی است برای اینکه انسان بتواند یک مرحله‌ی جدیدی را آغاز کند. ما ملت ایران به توفیق الهی و به فضل پروردگار در سال ۸۹ توانستیم کارهای بزرگی را انجام دهیم. ما سال ۸۹ را به نام «سال همت مضاعف و کار مضاعف» نامگذاری کردیم. خوشبختانه در سرتاسر سال، این شعار تحقق عملی پیدا کرد. میتوانم ادعا کنم که یکی از شعارهائی که در طول این سالها بیشترین بهره را از توجه مردم و مسئولان و عمل آنها و انطباق وضعیت کشور با خود دارا بود و برد، همین شعار «همت مضاعف و کار مضاعف» بود، که واقعاً ملت و دولت خوشبختانه در این کار، در این حرکت سالیانه، همت مضاعف و کار مضاعف را نشان دادند. ما در زمینه‌های اقتصادی، در زمینه‌های سیاسی، در زمینه‌ی حضور عظیم و پرشکوه مردم ...

جدیدترین خبرهای سمیرم