تاریخ انتشار:۲۹ آبان ۱۳۹۵در ۲:۴۵ ب.ظ کد خبر:13037

ثبت ایثاروگذشت معلم دریکی ازمدارس شهرسمیرم

سام آرام پایگاه خبری تحلیلی سمیرم / در بازدید رئیس اداره دوره اول و کارشناس مسئولان دوره اول و دوم آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان: ثبت ایثار و گذشت معلم در یکی از مدارس واقع در شهر سمیرم داستان فعالیت معلمان فداکار و پرتلاش ...

سام آرام پایگاه خبری تحلیلی سمیرم /

در بازدید رئیس اداره دوره اول و کارشناس مسئولان دوره اول و دوم آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:

ثبت ایثار و گذشت معلم در یکی از مدارس واقع در شهر سمیرم

داستان فعالیت معلمان فداکار و پرتلاش در اقصی نقاط دوردست استان اصفهان از جمله سمیرم، همچنان ادامه دارد؛ داستانی که قابلیت ثبت شدن در تاریخ زندگانی تعدادی معلمانی را دارد که به دلیل تعهد کاری و از خودگذشتگی حاضر هستند سختی ها را به جان بخرند تا دانش آموزان لحظه ای از تحصیل غافل نمانند.
اعظم حیدری، دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی، معلم فداکاری است که در چند پایه مختلط ( چهار پایه اول ، سوم ، پنجم و ششم ) در مدرسه عشایری نیمه شعبان چشمه رحمان در منطقه سمیرم با ۲ کلاس درس و مجموع ۲۵ دانش آموز است که این معلم تعداد ۱۷ نفر از این دانش آموزان را تحت پوشش تحصیلی خود قرار داده است.

این معلم که به علت بعد مسافت از محل زندگی به مدرسه رفت و آمد داشت، دچار سانحه تصادف ( واژگونی خودرو به علت بدی آب و هوا ) شد و وی را به بیمارستان منتقل کردند و باوجود اینکه این معلم فداکار، استحقاق مرخصی استعلاجی به مدت ۲۵ روز داشت، پس از گذشت ۲ روز از زمان بستری شدن، به مدرسه بازگشت و مشغول به کار شد.

گفتنی است، یکی از دانش آموزان این معلم در جشنواره کشوری جلوه گاه اثر و اندیشه حائز رتبه برتر کشوری در رشته انشا نویسی شد که افتخاری بزرگ برای این مدرسه محسوب می شود.

۴۲۶۱۲۳۲۹۴_۱۸۶۹۴۰

لینک کوتاه خبر جهت اشتراک گذاری : http://www.samaram.ir/?p=13037

كلمات كليدي: ,

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP