رفتن به بالا

به روزترین پایگاه خبری ، تحلیلی شهرستان سمیرم

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵
 • الثلاثاء ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۳۸
 • 2017 Tuesday 17 January
  سمیرم
  ۵٢(°F)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۴.٢۴(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 4-Moderate
  رطوبت ٢۴.٢۴(in)
اوقات شرعی

درباره ما

یکی از مهم ترین دستاوردهای دنیای رسانه ای شده امروز، توسعه وگسترس سطح کمی وکیفی رسانه های شهروندی و بروز مقوله ای به نام شهروند خبرنگار است که در آن همه شهروندان با هر نوع گرایش جنسی، نژادی و سطح تحصیلات می توانند با بهره گیری از شبکه های اجتماعی و قابلیت های وب همانند خبرنگاران وفعالان رسانه ای در سپهر رسانه ای ایفای نقش کنند.

رسانه های محلی در عصر شهروند خبرنگار نقش تعیین کننده ای و تاثیر گذاری در جهت انعکاس افکارعمومی و معرفی توانمندی ها و ظرفیت های بالقوه آن جوامعه به همراه دارند. پایگاه خبری، تحلیلی سام آرام به عنوان یک رسانه شهروندی ارگان رسمی و یا غیر رسمی هیچ گونه جریان سیاسی نمی باشد وانتظار دارد به صورت مستقل و تنها با هدف معرفی ظرفیت ها و استعداد های بالقوه شهرستان در زمینه های فرهنگی،هنری، اجتماعی و گردشگری فعالیت کند.این رسانه در صدد است تا پلی ارتباطی بین مردم ومسوولان باشد و به صورت منطقی و با رویکردی منتقدانه به بیان مشکلات و نیازهای اساسی این شهرستان بپردازد.

پایگاه خبری تحلیلی سام آرام مفتخر است همزمان با اغاز بهار طبیعت و سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در در عرصه سپهر رسانه ای آغاز می کند. این رسانه از کلیه صاحب نظران، فرهنگیان وهنرمندان دعوت به عمل می آورد تا در جهت ارتقا سطح کمی وکیفی این رسانه همکاری ومساعدت نمایند تا این رسانه نیز بتواند در راستای عمل و رسیدن به اهداف خود پیبشگام وتاثیر گذار باشد.

(سام آرام آماده وسریع در انتشار اخبار یه موقع از منبع صحیح در خدمت مردم )

logo

مهدی افشاری

مدیرمسوول

۰۹۱۳۳۲۲۱۰۶۸

semiromsara [ at ] gmail . com

یادداشت ویژه

بدانید و با اقدامات وی بیشتر آشنا شوید

بیوگرافی آیت الله هاشمی رفسنجانی

آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی در سوم شهریور ماه سال ۱۳۱۳ در روستای بهرمان شهرستان رفسنجان و در خانواده‌ای نسبتاً ثروتمند به دنیا آمد. او یکی از ۹ فرزند میرزاعلی هاشمی بهرمانی و ماه‌ بی‌بی صفریان است. آیت الله هاشمی رفسنجانی تحصیل را، از سن ۵ سالگی در مکتب خانه ای در نوق آغاز نمود. در سن ۱۴ سالگی به قم رفت و به تحصیل علوم دینی پرداخت و به درجه اجتهاد نائل شد. اساتید وی در حوزه علمیه قم آیات عظام سید حسین طباطبایی بروجردی، امام خمینی (ره)، سید محمد محقق داماد، محمدرضا گلپایگانی، سید محمد کاظم شریعتمداری، عبدالکریم حائری یزدی، شهاب ‌الدین نجفی مرعشی، محمد حسین طباطبائی و حسینعلی منتظری بوده‌ اند. وی در آنجا تحت تاثیر تعلیمات امام خمینی (ره) به سیاست روی آورد و به مخالفت با حکومت محمد رضا شاه پهلوی و انقلاب سفید او پرداخت. با تبعید امام، نقش هاشمی در مبارزه با شاه و نمایندگی امام در داخل کشور پررنگ ‌تر شد. با وجود نگرش ضد غربی انقلابیون، او سفرهای زیادی از ژاپن در شرق تا ۲۰ ایالت از ایالات متحده در غرب کرد. آیت الله هاشمی رفسنجانی پس از انقالب اسلامی عناوین افتخاری متعددی را از مجامع علمی دنیا کسب کرده و دانشگاه تهران نیز عنوان دکترای افتخاری علوم سیاسی را به وی اهدا کرده است. آیت‌ الله هاشمی رفسنجانی همچنین در شهریورماه ۱۳۸۶ به دنبال رحلت آیت‌ الله مشکینی رئیس فقید مجلس خبرگان رهبری در دومین اجلاس سالانه دوره چهارم مجلس خبرگان، به ریاست این مجلس مهم و تأثیرگذار برگزیده شد. وی اسفند سال ۱۳۸۹ ریاست مجلس خبرگان رهبری را به آیت‌ الله مهدوی کنی سپرد. آیت الله هاشمی رفسنجانی در سال ۱۳۳۷ با عفت مرعشی که دختری از خانواده روحانی و از نوادگان سید محمد کاظم طباطبایی یزدی است، ازدواج کرد. او خواهر حسین مرعشی، معاون سید محمد خاتمی در دوران ریاست جمهوری و از مدیران اصلی دولت سازندگی است. ثمره این ازدواج ۵ فرزند به ترتیب و به نامهای فاطمه، محسن، فائزه، مهدی و یاسر است. وی تعدادی کتاب با عنوان مجموعه خاطرات روزانه دارد. او انگیزه‌اش را از نوشتن خاطرات روزانه علاقه به نویسندگی عنوان کرده‌ است.بر اساس خاطرات و دیدگاه‌ها، سخنرانی‌ها و مصاحبه‌های او چندین کتاب مستقل نوشته شده‌ است. علاوه بر‏‏این، متن کامل خطبه‌های نماز جمعه، مصاحبه‌ها، سخنرانی‌ها و نطق‌های پیش از دستورش در مجلس، به صورت کتاب‌های جداگانه منتشر شده‌ است. از جمله تألیفات وی میتوان به این موارد ارزشها و مکتب ها، اسرائیل و فلسطین، امیر کبیر یا قهرمان مبارزه با استعمارانقلاب یا بعثت جدیدآشنایی با تمدن و فرهنگ اسلامی اشاره کرد. آیت الله هاشمی رفسنجانی بیش از آنکه به عنوان یک شخصیت علمی شناخته شده باشد، به عنوان یک چهره سیاسی مطرح است و این هم به خاطر فعالیت های فراوان سیاسی وی در دوران قبل و بعد از انقلاب است. وی فعالیت سیاسی خود را از سال ۱۳۴۰ آغاز کرد. او در دوران قبل از انقلاب، بسیار به امام نزدیک بود. هاشمی در دوران ...

جدیدترین خبرهای سمیرم