رفتن به بالا

به روزترین پایگاه خبری ، تحلیلی شهرستان سمیرم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵
 • الخميس ۲۶ جماد أول ۱۴۳۸
 • 2017 Thursday 23 February
  سمیرم
  ۴٣(°F)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۴.١٩(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 3-Moderate
  رطوبت ٢۴.١٩(in)
اوقات شرعی

درباره ما

یکی از مهم ترین دستاوردهای دنیای رسانه ای شده امروز، توسعه وگسترس سطح کمی وکیفی رسانه های شهروندی و بروز مقوله ای به نام شهروند خبرنگار است که در آن همه شهروندان با هر نوع گرایش جنسی، نژادی و سطح تحصیلات می توانند با بهره گیری از شبکه های اجتماعی و قابلیت های وب همانند خبرنگاران وفعالان رسانه ای در سپهر رسانه ای ایفای نقش کنند.

رسانه های محلی در عصر شهروند خبرنگار نقش تعیین کننده ای و تاثیر گذاری در جهت انعکاس افکارعمومی و معرفی توانمندی ها و ظرفیت های بالقوه آن جوامعه به همراه دارند. پایگاه خبری، تحلیلی سام آرام به عنوان یک رسانه شهروندی ارگان رسمی و یا غیر رسمی هیچ گونه جریان سیاسی نمی باشد وانتظار دارد به صورت مستقل و تنها با هدف معرفی ظرفیت ها و استعداد های بالقوه شهرستان در زمینه های فرهنگی،هنری، اجتماعی و گردشگری فعالیت کند.این رسانه در صدد است تا پلی ارتباطی بین مردم ومسوولان باشد و به صورت منطقی و با رویکردی منتقدانه به بیان مشکلات و نیازهای اساسی این شهرستان بپردازد.

پایگاه خبری تحلیلی سام آرام مفتخر است همزمان با اغاز بهار طبیعت و سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در در عرصه سپهر رسانه ای آغاز می کند. این رسانه از کلیه صاحب نظران، فرهنگیان وهنرمندان دعوت به عمل می آورد تا در جهت ارتقا سطح کمی وکیفی این رسانه همکاری ومساعدت نمایند تا این رسانه نیز بتواند در راستای عمل و رسیدن به اهداف خود پیبشگام وتاثیر گذار باشد.

(سام آرام آماده وسریع در انتشار اخبار یه موقع از منبع صحیح در خدمت مردم )

logo

مهدی افشاری

مدیرمسوول

۰۹۱۳۳۲۲۱۰۶۸

semiromsara [ at ] gmail . com

یادداشت ویژه

سه نصیحت مهم

سه نصیحت مقام معظم رهبری به جوانان

امام خامنه ای ، این رهبر فرزانه و مراد ایرانیان و علی الخصوص جوانان رشید و برومند ایران اسلامی، همواره بر پیشرفتهای همه جانبه تاکید داشته و نصایح پدرانه شان، کام جوانان را شیرین می کند. آنچه می خوانید، توصیه های این زعیم فرزانه  به فرزندان جوانش است که ایشان در این باره می فرمایند: شما مثل فرزندان من هستید. من اگر بخواهم به بچه‌هاى صلبى و نسبىِ خودم بهترین سفارشها را بکنم، همینى که به شما عرض کردم، به آنها خواهم گفت.  قدر دلهای پاک را بدانید چقدر این زلالى دل در دوره‌ى جوانى قیمت و ارزش دارد، که دیگر قابل برگشت هم نیست. این دل پاک و زلال را هرچه میتوانید، با ذات مقدس بارى‌تعالى - پیوند دهید و نزدیک کنید. اگر موفق شدید، تا آخر عمر زندگى سعادتمندانه خواهید داشت. الف: قدم اول ترک گناه است. پرهیز نکردن ما از گناه، اثرش را در مدیریت امور کشور اگر داشته باشیم، مدیریت یک بخشى اگر داشته باشیم، اگر در میدان جنگ حاضر شویم، اگر در یک آزمون مالى و اقتصادى گیر کنیم، در همه‌ى اینجاها نشان میدهد. بنابراین، این حرف اصلى ماست. ب: قدم دوم انجام واجبات؛ و از همه‌ى واجبات مهمتر، نماز است. «و اعلم انّ کلّ شى‌ء من عملک تبع لصلاتک»؛(۱) همه‌ى کار انسان تابع نماز است. نماز را به وقت بخوانید، با توجه و با حضور قلب بخوانید. الف: چگونگی حضور قلب در نماز : حضور قلب یعنى بدانید که دارید با یکى حرف میزنید؛ بدانید یک مخاطبى دارید که دارید با او حرف میزنید. این حالت را اگر در خودتان تمرین کردید، اگر توانستید این تمرکز را ایجاد کنید، تا آخر عمر این براى شما میماند. ب. ویژگی بعدی نماز «تنهى عن الفحشاء و المنکر» است: وقتی حضور قلب و تمرکز را در نماز به وجود بیاورید آن وقت این آن صلاتى است که: «تنهى عن الفحشاء و المنکر».(۲) «تنهى» یعنى شما را نهى میکند؛ معنایش این نیست که مانعى جلوى شما میگذارد که شما دیگر نمیتوانید گناه کنید؛ نه، یعنى دائم به شما میگوید گناه نکن. خوب، روزى چند نوبت از درون دلِ انسان به او بگویند گناه نکن، گناه نکن، انسان گناه نمیکند. این نماز است. روزه‌ى ماه رمضان خیلى مغتنم است مبارزه‌ى با گرسنگى، تشنگى، گرما و سختى‌هائى که انسان دارد. انس با قرآن و انس با نهج‌البلاغه و انس با صحیفه‌ى سجادیه و دعا و نافله و نماز شب و هر کار که توانستید بعد از آن بکنید. بعد از نمازهاى واجب و آن توجهى که عرض کردم، دیگر هرچه که توانستید، مستحبات، دعا و بقیه‌ى کارها را انجام دهید. ان‌شاءاللَّه خداى متعال هم راهها را باز میکند. در باره بیانات حضرت الله خامنه ای نکته ای که ذکر آن لازم به نظر می رسد این است که،  بعنوان مرجع معظمی که زعامت و رهبری و نیابت برحق امام معصوم را برعهده دارند، سخنانشان را عملا نصب العین قرار بدهیم.  ریشه حرکتهای صحیح در همه ابعاد چه سیاسی چه اجتماعی چه فرهنگی، در گرو تزکیه در سایه ...

جدیدترین خبرهای سمیرم