رفتن به بالا

به روزترین پایگاه خبری ، تحلیلی شهرستان سمیرم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶
 • الجمعة ۲۵ جماد ثاني ۱۴۳۸
 • 2017 Friday 24 March
  سمیرم
  ۵٠(°F)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۴.١٢(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 3-Moderate
  رطوبت ٢۴.١٢(in)
اوقات شرعی

درباره ما

یکی از مهم ترین دستاوردهای دنیای رسانه ای شده امروز، توسعه وگسترس سطح کمی وکیفی رسانه های شهروندی و بروز مقوله ای به نام شهروند خبرنگار است که در آن همه شهروندان با هر نوع گرایش جنسی، نژادی و سطح تحصیلات می توانند با بهره گیری از شبکه های اجتماعی و قابلیت های وب همانند خبرنگاران وفعالان رسانه ای در سپهر رسانه ای ایفای نقش کنند.

رسانه های محلی در عصر شهروند خبرنگار نقش تعیین کننده ای و تاثیر گذاری در جهت انعکاس افکارعمومی و معرفی توانمندی ها و ظرفیت های بالقوه آن جوامعه به همراه دارند. پایگاه خبری، تحلیلی سام آرام به عنوان یک رسانه شهروندی ارگان رسمی و یا غیر رسمی هیچ گونه جریان سیاسی نمی باشد وانتظار دارد به صورت مستقل و تنها با هدف معرفی ظرفیت ها و استعداد های بالقوه شهرستان در زمینه های فرهنگی،هنری، اجتماعی و گردشگری فعالیت کند.این رسانه در صدد است تا پلی ارتباطی بین مردم ومسوولان باشد و به صورت منطقی و با رویکردی منتقدانه به بیان مشکلات و نیازهای اساسی این شهرستان بپردازد.

پایگاه خبری تحلیلی سام آرام مفتخر است همزمان با اغاز بهار طبیعت و سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در در عرصه سپهر رسانه ای آغاز می کند. این رسانه از کلیه صاحب نظران، فرهنگیان وهنرمندان دعوت به عمل می آورد تا در جهت ارتقا سطح کمی وکیفی این رسانه همکاری ومساعدت نمایند تا این رسانه نیز بتواند در راستای عمل و رسیدن به اهداف خود پیبشگام وتاثیر گذار باشد.

(سام آرام آماده وسریع در انتشار اخبار یه موقع از منبع صحیح در خدمت مردم )

logo

مهدی افشاری

مدیرمسوول

۰۹۱۳۳۲۲۱۰۶۸

semiromsara [ at ] gmail . com

یادداشت ویژه

سال ۱۳۹۶ را سال اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال نام گذاری کردند. …

پیام مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز سال نو البته حوادث تلخی که در برخی از کشورها نسبت به مردم انجام میگیرد ـ در بحرین نسبت به مردم عزیز آنجا، در یمن، در لیبی ـ عید را بر ما گوارا نمیکند و مانع از این است که انسان شادی عید را بتمامه احساس کند رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی خود به مناسبت حلول سال ۱۳۹۰ هجری شمسی،ضمن تبریک به آحاد ملت ،سال جدید را به نام "جهاد اقتصادی "نامگذاری فرمودند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبر معظم انقلاب در این پیام آمده است: بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم یا مقلّب القلوب و الأبصار، یا مدبّر اللّیل و النّهار، یا محوّل الحول و الأحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال عید سعید نوروز و فرا رسیدن بهار و سال نو را به همه‌ی هم‌میهنان عزیزمان در سراسر کشور و همچنین به همه‌ی ایرانیانی که در کشورهای دیگر، در سراسر جهان ساکن هستند و همچنین به ملتهای دیگری که برای نوروز ارزش و احترام قائل هستند، تبریک عرض میکنم. بخصوص تبریک میگویم به افراد و خانواده‌هائی که در خدمت کشور، در خدمت انقلاب و در خدمت نظام قرار دارند؛ خانواده‌ی شهیدان عزیز، جانبازان و خانواده‌های آنها، خانواده‌ی مأمورانی که در این روزها که همه در خانه‌های خود مجتمعند، آنها سر کارهای حساس و مهم خود حضور دارند و از حضور در خانواده‌های خود محرومند. امیدوارم به فضل و رحمت الهی ان‌شاءالله ملت ایران سال شاد و سرشار از برکت و نعمت را در پیش داشته باشند و در همه‌ی میدانها موفق و سربلند و پیروز باشند. البته حوادث تلخی که در برخی از کشورها نسبت به مردم انجام میگیرد ـ در بحرین نسبت به مردم عزیز آنجا، در یمن، در لیبی ـ عید را بر ما گوارا نمیکند و مانع از این است که انسان شادی عید را بتمامه احساس کند. امیدواریم خداوند متعال برای این ملتها ـ ملت بحرین، ملت یمن، ملت لیبی ـ فرج عاجلی برساند و دشمنان ملتها را با عقوبت خود مجازات کند. عید نشانه‌ی حرکت طبیعی انسان در طول سال و ماه و روز و شب است و چون این حرکت باید به سمت کمال و تعالی باشد، هر عیدی یک مقطعی است برای اینکه انسان بتواند یک مرحله‌ی جدیدی را آغاز کند. ما ملت ایران به توفیق الهی و به فضل پروردگار در سال ۸۹ توانستیم کارهای بزرگی را انجام دهیم. ما سال ۸۹ را به نام «سال همت مضاعف و کار مضاعف» نامگذاری کردیم. خوشبختانه در سرتاسر سال، این شعار تحقق عملی پیدا کرد. میتوانم ادعا کنم که یکی از شعارهائی که در طول این سالها بیشترین بهره را از توجه مردم و مسئولان و عمل آنها و انطباق وضعیت کشور با خود دارا بود و برد، همین شعار «همت مضاعف و کار مضاعف» بود، که واقعاً ملت و دولت خوشبختانه در این کار، در این حرکت سالیانه، همت مضاعف و کار مضاعف را نشان دادند. ما در زمینه‌های اقتصادی، در زمینه‌های سیاسی، در زمینه‌ی حضور عظیم و پرشکوه مردم ...

جدیدترین خبرهای سمیرم